Youtubeři

10. června 2019 10:47

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nejvychrtlejší youtuberka světa konečně poráží anorexii. Stává se z chodící kostry sexy holka?

V posledním videu na YouTube vypadá Eugenia už hodně nemocně, jako kostlivec potažený kůží. Několik měsíců bylo ticho a teď se konečně objevily první fotky. Jak obrovsky se změnila, tomu jen těžko věřit.

Příběh známé youtuberka a anorektičky Eugenie Cooney oběhl internet už řadu let dozadu. Dívka ale nikdy otevřeně nepřiznala, že trpí anorexií. Vymlouvala se neustále na rychlý metabolismus a přiznala snad jen to, že pije vodu. Ačkoliv se doslova stovky lidí snažilo o její záchranu, neposlechla ani nejbližší kamarády. Až v únoru vydala poslední outfitové video, ve kterém je už opravdu hodně vychrtlá. Na pokraji smrti.

Její průměrná váha byla podle neoficiálních zdrojů 38 kilo, možná se dostala na ještě méně. Chvilku nato napsala na Twitter, že bude offline a vyhledá pomoc. Do té doby nepřiznala, že má nějaký problém... Pak bylo řadu měsíců ticho a Eugenia zmizela. Až doteď. Objevily se nové fotky od její kadeřnice, které si teď lidé sdílejí napříč internetem. A Eugenia na nich vypadá prostě famózně! Jde vidět, že už pár kilo přibrala a vypadá mnohem zdravěji!

Můžeme jen doufat, že se vrátí na YouTube v plné síle a přizná, že měla problém - už proto, aby inspirovala miliony svých sledujících, kteří bojují s poruchou příjmu potravy. Jak se vám teď youtuberka líbí?!

Sdílejte článek

Přečtěte si také