GALERIE: Nejvyzáblejší youtuberka světa konečně přiznala, že je anorektička a hledá pomoc! Vážně jí to došlo až teď?

Tak to je poprask. Anorektická youtuberka, která má už přes 1,5 milionu odběratelů a váží cca 30 kilo, svým fanouškům přiznala, že řeší svůj problém s doktorem. Doteď přitom zapírala a tvrdila, že je vše v pořádku.

To, že má youtuberka Eugenia Cooney anorexii, věděli snad úplně všichni. Její videa jsou dodnes velmi sledovaná a rozhodně to není kvůli jejich obsahu. "Prosím, vyhledej odbornou pomoc. Ještě není vše ztraceno, stále se můžeš uzdravit," psaly doslova miliony lidí z celého světa v komentářích pod jejími videi. Jenomže anorektická dívenka jako by neslyšela. "Všechno je v pořádku, cítím se dobře," odpovídala.

Otázky ohledně její váhy potom zatloukala a zatloukala. Nikdy svým fanouškům veřejně nepřiznala, že má problém. Zároveň nikdy nejedla před kamerou. Stala se díky tomu trnem v oku snad všem lidem včetně youtuberů jako je třeba Onision. Lidem se nelíbí, že propaguje anorexii a statisíce dívek chtějí vypadat jako ona. Inspiruje tak dívky ke hladovění a mohou dopadnout stejně jako Eugenia, kterou nemoc v posledních letech úplně pohltila.

Nyní ale nastal pro miliony jejích sledujících obrat k lepšímu. "Dávám si pauzu od sociálních sítí a dobrovolně na mém problému pracuji s doktorem," napsala 11. února Eugenia na Twitter. Léčba bude probíhat soukromě. Doufejme, že už se konečně zadaří, dívka přibere a veřejně přizná, že anorexií trpěla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také