GALERIE: Popálená Týnuš Třešničková se pochlubila "tureckou občankou"! Vrátí se youtuberka vůbec do Čech?

Známá youtuberka se na Instagramu pochlubila fanouškům nečekaným dokladem. Co znamená, že se stala tureckou rezidentkou?

Youtuberka Týnuš Třešničková se už déle než půl roku nachází v Turecku, kde se stále léčí ze závažných popálenin druhého stupně, které utrpěla při nepovedené ohnivé show v tamní luxusní restauraci. Otázek okolo její stavu a hojení je stále víc než dost. Fanoušky pak asi nejvíce zajímá, jak je na tom po popálení její obličej, ale zejména, kdy se konečně vrátí zpátky do Čech. Její přesun byl dlouhou dobu kvůli rizikům infekce nemožný a ani nyní se její návrat neplánuje. V Turecku chce totiž youtuberka podstoupit zbytek léčby. A jak to tak vypadá, nejspíš zde opravdu stráví ještě delší čas.

Na InstaStories se totiž pochlubila svou tzv. tureckou občankou. Čímž samozřejmě ihned vylekala své příznivce. Ti se totiž začali bát, že se Týnuš Třešničková do Čech nikdy nevrátí. To ale naštěstí není vůbec pravda. Jedná se totiž pouze o doklad, který z ní dělá rezidentku Turecka. Tento doklad, jenž jí bude sloužit svým způsobem právě jako občanský průkaz, si pak musela pořídit právě kvůli prodloužení pobytu v Turecku. Její původní tříměsíční vízum už totiž vypršelo a tímto dokladem se jí tak nejspíš prodloužil pobyt na neurčito. Rozhodně to ale neznamená, že bychom o známou youtuberku nadobro přišli. Hned jak bude moci, tak se Týnuš Třešničková určitě přesune do Čech. Tento doklad je tak pouhou formalitou.


Přečtěte si také