návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Popálená Týnuš Třešničková se pochlubila "tureckou občankou"! Vrátí se youtuberka vůbec do Čech?

Známá youtuberka se na Instagramu pochlubila fanouškům nečekaným dokladem. Co znamená, že se stala tureckou rezidentkou?
Vydáno: 24.04.2019
Týnuš Třešničková se v Turecku zabydlovat určitě nehodlá.
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Týnuš Třešničková se v Turecku zabydlovat určitě nehodlá.

Youtuberka Týnuš Třešničková se už déle než půl roku nachází v Turecku, kde se stále léčí ze závažných popálenin druhého stupně, které utrpěla při nepovedené ohnivé show v tamní luxusní restauraci. Otázek okolo její stavu a hojení je stále víc než dost. Fanoušky pak asi nejvíce zajímá, jak je na tom po popálení její obličej, ale zejména, kdy se konečně vrátí zpátky do Čech. Její přesun byl dlouhou dobu kvůli rizikům infekce nemožný a ani nyní se její návrat neplánuje. V Turecku chce totiž youtuberka podstoupit zbytek léčby. A jak to tak vypadá, nejspíš zde opravdu stráví ještě delší čas.

Na InstaStories se totiž pochlubila svou tzv. tureckou občankou. Čímž samozřejmě ihned vylekala své příznivce. Ti se totiž začali bát, že se Týnuš Třešničková do Čech nikdy nevrátí. To ale naštěstí není vůbec pravda. Jedná se totiž pouze o doklad, který z ní dělá rezidentku Turecka. Tento doklad, jenž jí bude sloužit svým způsobem právě jako občanský průkaz, si pak musela pořídit právě kvůli prodloužení pobytu v Turecku. Její původní tříměsíční vízum už totiž vypršelo a tímto dokladem se jí tak nejspíš prodloužil pobyt na neurčito. Rozhodně to ale neznamená, že bychom o známou youtuberku nadobro přišli. Hned jak bude moci, tak se Týnuš Třešničková určitě přesune do Čech. Tento doklad je tak pouhou formalitou.

Čím si Týnuš Třešničková krátí čas v nemocnici? 1

FOTO: Popálená Týnuš Třešničková šokovala nečekaným přiznáním! Co dělá, když je sama v nemocničním pokoji?

Pravda o stavu Týnuš Třešničkové. 1

Děsivé detaily z léčby Týnuš Třešničkové! Popálenou rukou nemohla vůbec hýbat. Proč se ještě dlouho nevrátí domů?

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , Turecko , občanský průkaz , rezidentka , popáleniny , popáleniny Týnuš Třešničkové , nemocnice , česká youtuberka , nehoda

reklama