návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

FOTO: Popálená Týnuš Třešničková šokovala nečekaným přiznáním! Co dělá, když je sama v nemocničním pokoji?

Tak tuhle zálibu by od slavné youtuberky Týnuš Třešničkové nikdo nečekal. Čím si krátí v turecké nemocnici dlouhé chvíle?
Vydáno: 19.04.2019
Čím si Týnuš Třešničková krátí čas v nemocnici? 1
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Čím si Týnuš Třešničková krátí čas v nemocnici? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Známá youtuberka Týnuš Třešničková je po děsivé nehodě v restauraci už přes půl roku v turecké nemocnici, kde se léčí z rozsáhlých popálenin. A vzhledem k tomu, jak vážně na tom zpočátku byla, stále není jasné, kdy se vrátí zpátky do Čech. I když pokroky dělá zřejmě značné. Nekonečný čas strávený na pokoji si ovšem musí krátit všemožnými způsoby. Ráda si zde povídá se zdravotními sestřičkami či si prochází fotky z minulosti. Anyní se fanouškům pochlubila se zálibou, kterou od ní opravdu nikdo nečekal.

Čím si Týnuš Třešničková krátí čas v nemocnici? 3
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Čím si Týnuš Třešničková krátí čas v nemocnici? 3

Ano, Týnuš se na InstaStories pochlubila hraním slavné hry PUBG! „Mám tady někoho, kdo taky paří PUBG? Přidejte si mě a jdeme hrát,“ napsala youtuberka na sociální síti. A hraní střílečky od této krásky, mezi jejíž záliby patří péče o vzhled či oblečení, opravdu nikdo nečekal. Týnuš asi nebude tak křehká květinka, jak si mnozí mysleli a u počítačové hry si zřejmě ráda vybije energii. A nejspíš díky tomu přijde v nemocnici i na trochu jiné myšlenky. U fandů si pak tímto přiznáním nasbírala další plusové body.

Popálená Týnuš stále trpí 6

GALERIE: Popálená Týnuš stále trpí! Youtuberce píchají do jizev 20 injekcí najednou. Co ji bolí nejvíc?

Přítel Týnuš Třešničkové konečně promluvil. 1

Přítel popálené Týnuš konečně promluvil. Přiznal, že youtuberka musí na plastiky! Opravdu se s ní rozešel?

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , youtuberka , vzkaz , hra , PUBG , popáleniny Týnuš Třešničkové , popálená , zranění , nemocnice , Turecko , nehoda , restaurace