FOTO: Popálená Týnuš Třešničková šokovala nečekaným přiznáním! Co dělá, když je sama v nemocničním pokoji?

Tak tuhle zálibu by od slavné youtuberky Týnuš Třešničkové nikdo nečekal. Čím si krátí v turecké nemocnici dlouhé chvíle?

Známá youtuberka Týnuš Třešničková je po děsivé nehodě v restauraci už přes půl roku v turecké nemocnici, kde se léčí z rozsáhlých popálenin. A vzhledem k tomu, jak vážně na tom zpočátku byla, stále není jasné, kdy se vrátí zpátky do Čech. I když pokroky dělá zřejmě značné. Nekonečný čas strávený na pokoji si ovšem musí krátit všemožnými způsoby. Ráda si zde povídá se zdravotními sestřičkami či si prochází fotky z minulosti. Anyní se fanouškům pochlubila se zálibou, kterou od ní opravdu nikdo nečekal.

Ano, Týnuš se na InstaStories pochlubila hraním slavné hry PUBG! „Mám tady někoho, kdo taky paří PUBG? Přidejte si mě a jdeme hrát,“ napsala youtuberka na sociální síti. A hraní střílečky od této krásky, mezi jejíž záliby patří péče o vzhled či oblečení, opravdu nikdo nečekal. Týnuš asi nebude tak křehká květinka, jak si mnozí mysleli a u počítačové hry si zřejmě ráda vybije energii. A nejspíš díky tomu přijde v nemocnici i na trochu jiné myšlenky. U fandů si pak tímto přiznáním nasbírala další plusové body.


Přečtěte si také