návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Přítel popálené Týnuš konečně promluvil. Přiznal, že youtuberka musí na plastiky! Opravdu se s ní rozešel?

Vážně musí slavná youtuberka kromě zdravotních problémů řešit i nečekaný krach vztahu?
Vydáno: 25.03.2019
Přítel Týnuš Třešničkové konečně promluvil. 1
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Přítel Týnuš Třešničkové konečně promluvil. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Youtuberka Týnuš Třešničková, která se stále léčí v Turecku ze závažných popálenin druhého stupně, se minulý týden opět dostala do hledáčku médií poté, co zveřejnila fotografii svých popálených rukou. Kromě toho youtuberka prozradilo také detaily o těžkých časech léčby, kdy nemohla svýma rukama prakticky hýbat. O aktuálním stavu ovšem nepadlo ani slovo. Server Extra.cz se ovšem spojil s jejím přítelem, podnikatelem Viktorem Hajíčkem, který přece jen řekl pár zajímavých podrobností.

V první řadě tak potvrdil mnohé spekulace o tom, že Týnuš vzhledem k závažnosti popálenin musí přistoupit k plastickým operacím. „Týnuš má speciální léčbu a v Turecku je pod dohledem odborníků, kteří mají specializaci na popáleniny. Přesun zpět do Česka bude tedy ještě chvíli trvat. Poté, co se jí rány zahojí, dojde k plastickým zákrokům,“ uvedl Hajíček serveru Extra.cz. O jaké zákroky by se mělo jednat, ale neřekl. Mezi fanoušky se ovšem už nějaký čas spekuluje o transplantaci kůže. Dále pak její přítel potvrdil, že youtuberka právě i kvůli těmto procedurám bude v Turecku ještě delší dobu a přesné datum jejího návratu asi neví ještě nikdo.

Viktor Hajíček se pak ještě vyjádřil také ke spekulacím, podle nichž se již s youtuberkou dávno rozešel. Pro mnohé hejtry totiž nejspíš platí, že pokud nedává pár společné fotky na Instagram, už je dávno minulostí. Tyto fámy ovšem podnikatel rázně popřel se slovy, že svou přítelkyni v Turecku pravidelně navštěvuje, stejně jako její rodina. „Kdy tam znovu poletím? Velmi brzy. Vztahy na dálku moc nefungují, ale tohle je zcela jiný případ,“ dodal Hajíček. Snad tedy bude pro životem zkoušenou youtuberku i nadále silnou oporou.

Týnuš ukázala ruce 3

FOTO: Popálená Týnuš ukázala znetvořené ruce! Youtuberka je na tom mnohem hůř, než jste čekali

Pravda o stavu Týnuš Třešničkové. 1

Děsivé detaily z léčby Týnuš Třešničkové! Popálenou rukou nemohla vůbec hýbat. Proč se ještě dlouho nevrátí domů?

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , přítel , Viktor Hájíček , partner , plastické operace , popáleniny , popálená , nemocnice , skutečný stav , promluvil