Youtubeři

25. března 2019 15:20

redakce Prima Lajk

Přítel popálené Týnuš konečně promluvil. Přiznal, že youtuberka musí na plastiky! Opravdu se s ní rozešel?

Vážně musí slavná youtuberka kromě zdravotních problémů řešit i nečekaný krach vztahu?

Youtuberka Týnuš Třešničková, která se stále léčí v Turecku ze závažných popálenin druhého stupně, se minulý týden opět dostala do hledáčku médií poté, co zveřejnila fotografii svých popálených rukou. Kromě toho youtuberka prozradilo také detaily o těžkých časech léčby, kdy nemohla svýma rukama prakticky hýbat. O aktuálním stavu ovšem nepadlo ani slovo. Server Extra.cz se ovšem spojil s jejím přítelem, podnikatelem Viktorem Hajíčkem, který přece jen řekl pár zajímavých podrobností.

V první řadě tak potvrdil mnohé spekulace o tom, že Týnuš vzhledem k závažnosti popálenin musí přistoupit k plastickým operacím. „Týnuš má speciální léčbu a v Turecku je pod dohledem odborníků, kteří mají specializaci na popáleniny. Přesun zpět do Česka bude tedy ještě chvíli trvat. Poté, co se jí rány zahojí, dojde k plastickým zákrokům,“ uvedl Hajíček serveru Extra.cz. O jaké zákroky by se mělo jednat, ale neřekl. Mezi fanoušky se ovšem už nějaký čas spekuluje o transplantaci kůže. Dále pak její přítel potvrdil, že youtuberka právě i kvůli těmto procedurám bude v Turecku ještě delší dobu a přesné datum jejího návratu asi neví ještě nikdo.

Viktor Hajíček se pak ještě vyjádřil také ke spekulacím, podle nichž se již s youtuberkou dávno rozešel. Pro mnohé hejtry totiž nejspíš platí, že pokud nedává pár společné fotky na Instagram, už je dávno minulostí. Tyto fámy ovšem podnikatel rázně popřel se slovy, že svou přítelkyni v Turecku pravidelně navštěvuje, stejně jako její rodina. „Kdy tam znovu poletím? Velmi brzy. Vztahy na dálku moc nefungují, ale tohle je zcela jiný případ,“ dodal Hajíček. Snad tedy bude pro životem zkoušenou youtuberku i nadále silnou oporou.


Přečtěte si také