GALERIE: První fotky z reality show LIKE HOUSE! Co nás v úvodních dílech od Datla či Adama Kajumiho čeká?

MilanR. Publikováno: 18.04.2021
Premiéra šílené reality show LIKE HOUSE je za rohem! A vy si před premiérou můžete vychutnat ještě první oficiální fotky!
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Už jen den nás dělí od premiéry reality show, o níž se už nyní na sociálních sítích hlasitě diskutuje a která nemá v našich končinách obdoby. Pořad LIKE HOUSE, v němž bude skupinka influencerů společně žít v titulní vile a po dobu třech měsíců spolu sdílet příjemné i nepříjemné zážitky a bojovat pomocí aplikace o diváckou přízeň. A soutěžící, který dostane od fanoušků nejvíce lajků, si odnese výhru půl milionu korun.

Influenceři v čele s kontroverzním Adamem Kajumim, youtuberem Datlem či populární tiktokerkou Maru Roseckou pak už ve svém novém parádním domově několik dní natáčejí a zažívají první šílenosti, které uvidíte od pondělí 19. dubna na vašich obrazovkách. Internetové hvězdy sice už sice první dny poctivě zdokumentovaly na svých sociálních sítích, nyní se však můžete podívat i na první oficiální fotky, které vám ještě více přiblíží, co všechno vás v úvodních dílech čeká. Už teď vám ale můžeme slíbit, že se můžete těšit i na nejedno překvapení, které vás zaručeně dostane.

Nezapomeňte se dívat na reality show LIKE HOUSE už v pondělí 19. dubna na Primě!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

LIKE HOUSE (1) - upoutávka
Pořad LIKE HOUSE.
Autor: archiv FTV Prima Pořad LIKE HOUSE.
Influenceři a první den reality show LIKE HOUSE.

GALERIE: Adam Kajumi i Datel už bydlí v LIKE HOUSE! Podívejte se na fotky z jejich prvního dne

Influenceři z pořadu LIKE HOUSE.

GALERIE: Tímhle způsobem rozhodnete o vítězi reality show LIKE HOUSE! Už víte, jak hlasovat?

reklama