GALERIE: První fotky z reality show LIKE HOUSE! Co nás v úvodních dílech od Datla či Adama Kajumiho čeká?

Premiéra šílené reality show LIKE HOUSE je za rohem! A vy si před premiérou můžete vychutnat ještě první oficiální fotky!

Už jen den nás dělí od premiéry reality show, o níž se už nyní na sociálních sítích hlasitě diskutuje a která nemá v našich končinách obdoby. Pořad LIKE HOUSE, v němž bude skupinka influencerů společně žít v titulní vile a po dobu třech měsíců spolu sdílet příjemné i nepříjemné zážitky a bojovat pomocí aplikace o diváckou přízeň. A soutěžící, který dostane od fanoušků nejvíce lajků, si odnese výhru půl milionu korun.

Influenceři v čele s kontroverzním Adamem Kajumim, youtuberem Datlem či populární tiktokerkou Maru Roseckou pak už ve svém novém parádním domově několik dní natáčejí a zažívají první šílenosti, které uvidíte od pondělí 19. dubna na vašich obrazovkách. Internetové hvězdy sice už sice první dny poctivě zdokumentovaly na svých sociálních sítích, nyní se však můžete podívat i na první oficiální fotky, které vám ještě více přiblíží, co všechno vás v úvodních dílech čeká. Už teď vám ale můžeme slíbit, že se můžete těšit i na nejedno překvapení, které vás zaručeně dostane.

Nezapomeňte se dívat na reality show LIKE HOUSE už v pondělí 19. dubna na Primě!


Přečtěte si také