GALERIE: Radostná zpráva! Bývalý youtuber Jirka Král se stal otcem. Jaké dal synovi jméno?

MilanR. Publikováno: 13.06.2022
Bývalá youtuberská jednička, šťastný manžel… a nyní už i novopečený tatínek! Populání influencer Jirka Král přivítal na světě syna.
Jirka Král
Jirka Král
Jirka Král byl jedním z nejslavnějších a nejúspěšnějších českých youtuberů. Narodil se 5. ledna... Přečíst celé

reklama

Ikona české youtuberské scény zažívá nejhezčí chvíle v životě. O víkendu totiž jeho manželka Karolína aka influencerka Little Kao porodila jejich toužebně očekávané první dítě! Syn pak dostal nádherné jméno David a podle všeho je to kluk jako buk. „Včera v noci se nám narodil Davídek. Maminka i miminko jsou v pořádku. Je to velkej kluk, 4310 gramů a 55 cm,“ pochlubil se na Instagramu hrdý tatínek.

 

 

Na malého Davídka pak doma čeká luxusní bydlení, které dával šťastný pár v uplynulém roce dohromady a s jednotlivými úpravami se chlubil na sociálních sítích, a také jejich pes Špagetka. Jirka Král už pak sice pověsil svou youtuberskou kariéru na hřebík před více než třemi lety, stále je však velmi úspěšným influencerem a podnikatelem, který své fanoušky rozhodně neztratil. A právě ti mu teď píší nadšené gratulace. Štěstí v rodině Králových navíc nebude mít konce. Těhotná je totiž také Králova sestra, úspěšná youtuberka Katka, u níž je příchod v pořadí již druhého potomka také na spadnutí. Když se v rodině daří, tak zkrátka na všech frontách. Gratulujeme!

Jirka Král odhalil pohlaví miminka.

FOTO: Bývalý youtuber Jirka Král odhalil pohlaví prvního potomka. Čekají s manželkou kluka, nebo holčičku?

reklama