Prý jí to poradila maminka.
Autor: Instagram.com/anasulcova Prý jí to poradila maminka.

GALERIE: Skandál Anny Šulc! Youtuberka radila holkám nasadit si na hlavu igelitový pytlík. Lidé jí za to nadávají

Publikováno: 30.07.2019
Nejsledovanější česká youtuberka si připsala ukrutný přešlap. Vážně svým kouskem s igelitovým pytlíkem ohrožuje děti?
Youtuberka Anna Šulc.
Anna Šulc
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek současnosti se narodila 4. 3. 1999. S YouTubem... Přečíst celé

reklama

Youtuberka Anna Šulcová patří aktuálně mezi nejvlivnější české influencerky na YouTube a Instagramu, na kterém má už téměř 650 tisíc followerů. Většinou si pak dává se svým obsahem pozor a nechce jít svým dětským fanouškům špatným příkladem. Tentokrát se jí to ale trochu nepovedlo. A zákeřný internet se jejího přešlapu ihned chytil.

Na InstaStories při zkoušení nového oblečení totiž doporučila fanouškům vyzkoušet jednu “vychytávku“, kterou jí poradila dokonce maminka. Při oblékání si mají dát přes obličej igelitový pytlík. Nesetře se jim totiž díky tomu make-up. Částečná recese se jí ovšem hodně rychle vymstila. Lidé na sociální sítích i v médiích totiž na Annu ihned začali útočit a upozorňovat na to, že dávat si igelitový pytlík přes hlavu může být životu nebezpečné a může vést k udušení. Obzvláště, když se i samotné Anně při oblékání igelitka na hlavě na chvíli zasekla. Lidé proto považují její jednání za nezodpovědné a nikdo na ní nenechává nit suchou.

Na druhou stranu, nikdo z kritiků si už nevšiml toho, že Anička se o několik hodin později za nepovedený kousek omluvila a uznala svou chybu. V dalším InstaStories uvedla, že to byla blbost a rozhodně tím nechtěla nikoho ovlivnit. Zároveň doufá, že její fanynky mají přece jen dostatek rozumu na to, aby je něco takového napadlo. A je smutná z toho, že se lidé ihned chytnou přešlapu a neinformují spíše o jejích dobrých činech, jako např. o boji proti šikaně. Anna Šulc se prostě jednou přesvědčila, že za blbost se platí, a příště si nejspíš bude dávat už mnohem větší pozor. Tedy doufejme.

Fanoušci se pustili do Anny Šulc 2

FOTO: Nejvíc sexy česká youtuberka sdílela žhavou fotku v podprsence. Lidí jí nadávají do šl*pky!

Anna Šulc (20)

GALERIE: Zapomeňte na Týnuš, tahle sexy youtuberka je novou královnou českého Instagramu! Znáte ji?

reklama