Youtuberka Fallenka přiznala, že je lesbička. 8
Autor: Instagram.com/Fallenka Youtuberka Fallenka přiznala, že je lesbička. 8

GALERIE: Slavná youtuberka definitivně práskla svou sexuální orientaci! Která kráska přiznala, že je lesbička?

Publikováno: 21.12.2018
Už roky patří mezi nejznámější české youtuberky. A nyní na férovku potvrdila něco, co si fanoušci mysleli už delší dobu.
Fallenka - profil
Fallenka
Fallenka aka Andrea Havelková  patři nejpopulárnější české youtuberky, která svými vtipnými... Přečíst celé

reklama

Fallenka patří už řadu let mezi nejpopulárnější české youtuberky a na svém kanálu má více než 400 tisíc odběratelů. I když v posledních měsících už videa prakticky nevydává a věnuje se jiným aktivitám, skalních fanoušků (tedy spíše fanynek) má tato mladá pohodářka pořád dostatek. A právě těm na Instagramu před pár dny svěřila malé tajemství. Definitivně zde přiznala, že je na holky.

O tom, že je Fallenka lesbička, se ostatně u fandů spekuluje už delší dobu. A ani sama Fallenka se tím poslední dobou na InstaStories už údajně netajila a několikrát o ní mluvila. Otázky na její sexuální orientaci ovšem pořád neustávaly, a tak se na ně rozhodla jednou provždy odpovědět na InstaStories, jež si napevno pověsila na svůj instagramový profil. A odpověděla velmi zábavně. Po další otázce, zda je opravdu na holky, si s unavenou tváří na čelo napsala jasné a zřetelné ANO. To aby to už bylo definitivně jasné už každému. Svou orientaci pak prý vůbec neřeší a je jí nejspíš jedno, kdo si co myslí. A my jí v tomto přístupu samozřejmě fandíme.

Takhle vypadá Fallenčin nový byt

VIDEO: Jak si bydlí slavná youtuberka Fallenka? Je to byt snů, nebo hrozná díra?

Týnuš Třešničková se do Čech ještě nevrátí. 1

Komplikace popálené Týnuš Třešničkové! Youtuberka se stále nemůže vrátit do Čech a přiznává bolesti

reklama