Youtubeři

21. prosince 2018 16:49

redakce Prima Lajk

GALERIE: Slavná youtuberka definitivně práskla svou sexuální orientaci! Která kráska přiznala, že je lesbička?

Už roky patří mezi nejznámější české youtuberky. A nyní na férovku potvrdila něco, co si fanoušci mysleli už delší dobu.

Fallenka patří už řadu let mezi nejpopulárnější české youtuberky a na svém kanálu má více než 400 tisíc odběratelů. I když v posledních měsících už videa prakticky nevydává a věnuje se jiným aktivitám, skalních fanoušků (tedy spíše fanynek) má tato mladá pohodářka pořád dostatek. A právě těm na Instagramu před pár dny svěřila malé tajemství. Definitivně zde přiznala, že je na holky.

O tom, že je Fallenka lesbička, se ostatně u fandů spekuluje už delší dobu. A ani sama Fallenka se tím poslední dobou na InstaStories už údajně netajila a několikrát o ní mluvila. Otázky na její sexuální orientaci ovšem pořád neustávaly, a tak se na ně rozhodla jednou provždy odpovědět na InstaStories, jež si napevno pověsila na svůj instagramový profil. A odpověděla velmi zábavně. Po další otázce, zda je opravdu na holky, si s unavenou tváří na čelo napsala jasné a zřetelné ANO. To aby to už bylo definitivně jasné už každému. Svou orientaci pak prý vůbec neřeší a je jí nejspíš jedno, kdo si co myslí. A my jí v tomto přístupu samozřejmě fandíme.


Přečtěte si také