Youtubeři

17. prosince 2018 14:41

redakce Prima Lajk

Komplikace popálené Týnuš Třešničkové! Youtuberka se stále nemůže vrátit do Čech a přiznává bolesti

Zdálo se, že se stav slavné youtuberky zlepšuje. Teď to ale vypadá, že na brzký návrat domů může zapomenout.

Brzy už uplynou 3 měsíce od doby, co youtuberka Týnuš Třešničková utrpěla při nepovedené ohnivé show v restauraci v Turecku ošklivé popáleniny a ona se od té doby léčí v tamní nemocnici. V posledních týdnech se ovšem z Istanbulu ozývaly dobré zprávy. Její partner Viktor Hájíček uváděl, že Týnuš by neměla mít po nehodě žádné trvalé následky, a že pokud půjde vše podle plánu, stráví Vánoce konečně v Čechách se svými blízkými. Jenže teď je všechno jinak.

Youtuberka o sobě dala totiž po delší době vědět na Instagramu, kde sdělila svým fanouškům smutnou zprávu. Svého největšího vánočního přání, tedy návratu do Čech, se totiž nedočká. I když jde léčba podle lékařů podle plánu a vše se hojí, jak má, její stav ještě nejspíš není pro cestu do Česka ideální. Sama pak říká, že teď nejde odhadnout, kdy se konečně vrátí domů.

Týnuš pak přiznává, že po fyzická ani psychické stránce pro ní není tříměsíční pobyt v nemocnici vůbec příjemný. „Přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost,“ píše Týnuš. I přesto se snaží svůj status ukončit pozitivně a přeje všem co nejlepší prožití vánočních svátků. Doufejme, že příště nám už řekne jen samé dobré zprávy.


Přečtěte si také