Týnuš Třešničková se do Čech ještě nevrátí. 1
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Týnuš Třešničková se do Čech ještě nevrátí. 1

Komplikace popálené Týnuš Třešničkové! Youtuberka se stále nemůže vrátit do Čech a přiznává bolesti

Publikováno: 17.12.2018
Zdálo se, že se stav slavné youtuberky zlepšuje. Teď to ale vypadá, že na brzký návrat domů může zapomenout.
Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek věnující se hlavně módě, líčení a životnímu stylu.... Přečíst celé

reklama

Brzy už uplynou 3 měsíce od doby, co youtuberka Týnuš Třešničková utrpěla při nepovedené ohnivé show v restauraci v Turecku ošklivé popáleniny a ona se od té doby léčí v tamní nemocnici. V posledních týdnech se ovšem z Istanbulu ozývaly dobré zprávy. Její partner Viktor Hájíček uváděl, že Týnuš by neměla mít po nehodě žádné trvalé následky, a že pokud půjde vše podle plánu, stráví Vánoce konečně v Čechách se svými blízkými. Jenže teď je všechno jinak.

Youtuberka o sobě dala totiž po delší době vědět na Instagramu, kde sdělila svým fanouškům smutnou zprávu. Svého největšího vánočního přání, tedy návratu do Čech, se totiž nedočká. I když jde léčba podle lékařů podle plánu a vše se hojí, jak má, její stav ještě nejspíš není pro cestu do Česka ideální. Sama pak říká, že teď nejde odhadnout, kdy se konečně vrátí domů.

Týnuš pak přiznává, že po fyzická ani psychické stránce pro ní není tříměsíční pobyt v nemocnici vůbec příjemný. „Přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost,“ píše Týnuš. I přesto se snaží svůj status ukončit pozitivně a přeje všem co nejlepší prožití vánočních svátků. Doufejme, že příště nám už řekne jen samé dobré zprávy.

Fotka Týnuš z nemocnice 2

FOTO: Návrat popálené Týnuš Třešničkové do Čech v ohrožení!? Nová fotka napovídá, že je stále upoutaná na lůžko!

Proč Týnuš neukázala tvář? 2

GALERIE: 4 možné důvody, proč Týnuš Třešničková ještě neukázala svoji tvář! Co jí v tom asi brání?

reklama