návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Slavný youtuber Ati skončil v nemocnici a musel na operaci! Co se mu stalo?

Chtěl se svými fanoušky oslavit velký milník. Místo toho se musel nechat svěřit do péče lékařů.
Vydáno: 09.09.2017
Co se mu stalo?
Autor: Instagram.com Co se mu stalo?

Známý youtuber Ati před pár dny překročil výbornou hranici 400 tisíc odběratelů, jeho oslava ovšem proběhla mnohem dramatičtěji, než původně očekával. Místo stříhání videa pro fanoušky totiž musel ve čtvrtek s velkými bolestmi do nemocnice a později i na operační sál!

Ati a Jaromír Jágr

VIDEO: Ati si drsně zacvičil s Jaromírem Jágrem a natočili spolu tohle šílené video! Bude snad z hokejové legendy youtuber?

Nebojte se, o nic smrtelně vážného se naštěstí nejednalo. Atiho postihl klasickýho zánět slepého střeva. Lékaři ovšem museli urychleně jednat a “slepák“ musel jít z těla ven. Na operačním sále šlo naštěstí vše bez problémů a už včera youtuber svým fanouškům hlásil, že je mu mnohem lépe. Mohl si už sám dojít na záchod a odmítal léky proti bolesti. „Byl to jen slepák, nemá cenu z toho dělat drama,“ uvedl Ati na sociálních sítích.

Je stav se pak zlepšil natolik, že už dnes, v sobotu dopoledne, byl propuštěn z nemocnice domů. I když přiznává, že se stále hůře hýbe. I tak se o něj fanoušci nemusejí bát a už brzy je snad potěší dalším videem.

 

Ati se svěřuje

VIDEO: Jaké má populární youtuber Ati problémy? V dojemném videu přiznává, že zvažoval sebevraždu!

Článek je zařazen v: nemocnice , youtuber , Ati , slepé střevo

reklama