GALERIE: Tragická smrt slavného slovenského youtubera! Opravdu zemřel na předávkování drogami?

Slovenská youtuberská scéna pláče. Zemřela jedna z jejích výrazných tváří, Majo Seman. Co se mu stalo osudným?

Smutná zpráva, která šokovala celou slovenskou i tuzemskou scénu. V pouhých 20 letech ve středu 1. září zemřel oblíbený slovenský youtuber Majo Seman. O tragickém skonu informovala na jeho Instagramu jeho maminka. „Majko už nenatočí žádné video, dnes mi policie oznámila, že můj syn zemřel. 22. září by oslavil 21. narozeniny. Nejsou slova, která by vyjádřila bolest a smutek, navždy bude se mnou, ať odpočívá v klidu a jeho duše najde to, co vždycky hledala. Nedokázala jsem ho zachránit, mrzí mě to,“ napsala zdrceně.

Oficiální příčina jeho smrti zatím nebyla zveřejněna. Na sociálních sítích se ovšem ve velkém spekuluje o tom, že se mu stala osudnou jeho drogová závislost, v níž měl blízko zejména k heroinu. K ní se youtuber poprvé přiznal už před dvěma lety, kdy kvůli komplikovanému vztahu s matkou skončil dokonce bez domova a nějaký čas bydlel např. i u svých kamarádek a českých youtuberek Míny a SweetieMarket. Se závislostí neúspěšně bojoval několikrát stejně jako přítelkyně Adéla.

Minulý měsíc své fanoušky na Instagramu informoval, že je aktuálně v léčebně a svého démona chtěl definitivně porazit. Ještě v pondělí pak svým fandům v InstaStories sdělil, že už se nemůže dočkat svého návratu na youtuberskou scénu a natáčení dalších videí. O to šokující byla smutná informace, která se na internetu objevila jen o několik hodin později. Podle neověřených informací ze sociálních sítí byl youtuber nalezen mrtvý v apartmánu, kde bohužel nechyběla ani stříkačka a kupa léků. Na oficiální oznámení policie či jeho rodiny se ovšem stále čeká.

Majo Seman natáčel na YouTube i přes svůj mladý věk už několik let, svůj druhý a hlavní kanál založil v roce 2015, kde ho pravidelně sledovalo přes 95 tisíc fanoušků. Zejména v prvních letech své video tvorby si získal nespočet diváků svými zábavnými videi i velmi upřímnou povahou. Jenže kvůli jeho osobním problémům a následné závislosti se youtuberské kariéře věnoval čím dál méně a v nejtěžších období svého života netočil vůbec. Poslední video zveřejnil na YouTube před 8 měsíci. Žádné další už ale bohužel nepřidá.

Sdílejte článek
Štítky drogy policie smrt Instagram předávkování YouTube galerie youtuber Majo Seman drogy

Přečtěte si také