Youtubeři

12. června 2019 13:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Známý slovenský youtuber promluvil o závislosti na drogách a přiznal svou orientaci. První pusu si dal s Kovym!

Slovenský youtuber Majo Seman nenatočil řadu měsíců žádné video. Pak se otevřeně přiznal, že byl na drogách a následně promluvil o svojí orientaci i nešťastné lásce.

Majo Seman nenatočil půl roku žádné video. Nedávno ale přišel se šokující zpovědí, ve které vysvětlil, že byl závislý na drogách. Měl problémy, které vygradovaly tím, že ho matka vyhodila z domu – i jeho vinou – a on netušil, kam jít, proto sáhl po tvrdších omamných látkách. Dalo se to řešit jinak, bohužel ale svoje problémy v tu chvíli nezvládl. Chtěl se dokonce dvakrát zabít, měl dluhy, pokuty, a protože neměl kam jít, skončil jako bezdomovec. Dokonce i kradl, aby se mohl najíst. V tomto stavu si youtubera dokonce fotili jeho bývalí fanoušci, což pro něj bylo nejhorší. Naštěstí se mu povedlo ze spárů drog vymanit.

V následujícím videu mluvil o svojí nevyjasněné orientaci, kdy sám sebe označuje jako pansexuála. Přitahují ho fyzicky jak ženy, tak muži, nejdůležitější je pro něj ovšem duše. Přiznal, že byl velmi dlouho nešťastně zamilovaný do slovenské youtuberky Lady Zika, která to ale neopětovala. Také se svěřil, že jeho první pusa s klukem proběhla s českým youtuberem Kovym. „Byl to jen takový úlet, doufám, že to Kovymu nebude vadit, že to řeknu. Šli jsme se projít v Praze na Střelecký ostrov, leželi jsme vedle sebe na trávě a dívali jsme se na sebe. Začali jsme se líbat a do toho začal ohňostroj. Bylo to jako z nějakého filmu,“ zavzpomínal ve videu Majo. V komentářích pak dopsal, že Kovy neskutečně dobře líbá.

Jeho první pusa s chlapcem mu pomohla lépe svou orientaci pochopit. Pansexualita je charakterizovaná silnou přitažlivostí, romantickou láskou i sexuální touhou k lidem bez ohledu na jejich pohlaví.


Přečtěte si také