Další dokonce píší, že je Týnuš už nechutná.
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Další dokonce píší, že je Týnuš už nechutná.

GALERIE: Týnuš Třešničková se pochlubila sexy fotkou v plavkách. Lidé jí nadávají, že má tlustý zadek! Vážně si tohle zaslouží?

Publikováno: 17.05.2018
Známá youtuberka se chtěla pochlupit svou parádní postavou. Místo toho si musela přečíst řadu urážek od svých hejtrů. Co jí napsali?
Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek věnující se hlavně módě, líčení a životnímu stylu.... Přečíst celé

reklama

Týnuš Třešničková je youtuberka, která si kvůli svému malinko umělému vzhledu a snaze o co nejdokonalejší postavu udělala slušnou řádku odpůrců a svým způsobem patří mezi kontroverzní internetové hvězdičky. O tom, že to youtuberka nemá mezi hejtry lehké, pak ukazuje jedna z jejích nejnovějších fotek na Instagramu, kde se chtěla pochlubit svým sexy tělíčkem v plavkách, a zejména pak zadečkem. A nutno říct, že se má opravdu čím chlubit. Jenže její odpůrci si to zjevně nemyslí.

Komentáře pod fotkou jsou tak plné nenávistných komentářů, podle kterých má youtuberka velký a tlustý zadek, má na sobě bůhvíproč velké plavky a někteří dokonce tvrdí, že je s těmito fotkami už nechutná! Ještě štěstí, že má  Týnuš nespočet fanoušků, kteří ji ihned podpořili a její sexy postavičku jí samozřejmě pochválili. Youtuberka si pak nejspíš díky nim z těchto zbabělých útoků a stinné stránky slávy nic nedělá.

Týnušina maminka 1

FOTO: Youtuberka Týnuš odhalila fanouškům svoji maminku! Je stejně umělá jako její plastiková dcera?

Týnuš Třešničková ukázala děsivou tvář bez make-upu

FOTO: Je zdravá?! Týnuš po dlouhé době ukázala děsivou tvář bez make-upu! Youtuberka vypadá jako seschlá třešeň

reklama