Youtubeři

17. května 2018 15:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týnuš Třešničková se pochlubila sexy fotkou v plavkách. Lidé jí nadávají, že má tlustý zadek! Vážně si tohle zaslouží?

Známá youtuberka se chtěla pochlupit svou parádní postavou. Místo toho si musela přečíst řadu urážek od svých hejtrů. Co jí napsali?

Týnuš Třešničková je youtuberka, která si kvůli svému malinko umělému vzhledu a snaze o co nejdokonalejší postavu udělala slušnou řádku odpůrců a svým způsobem patří mezi kontroverzní internetové hvězdičky. O tom, že to youtuberka nemá mezi hejtry lehké, pak ukazuje jedna z jejích nejnovějších fotek na Instagramu, kde se chtěla pochlubit svým sexy tělíčkem v plavkách, a zejména pak zadečkem. A nutno říct, že se má opravdu čím chlubit. Jenže její odpůrci si to zjevně nemyslí.

Komentáře pod fotkou jsou tak plné nenávistných komentářů, podle kterých má youtuberka velký a tlustý zadek, má na sobě bůhvíproč velké plavky a někteří dokonce tvrdí, že je s těmito fotkami už nechutná! Ještě štěstí, že má Týnuš nespočet fanoušků, kteří ji ihned podpořili a její sexy postavičku jí samozřejmě pochválili. Youtuberka si pak nejspíš díky nim z těchto zbabělých útoků a stinné stránky slávy nic nedělá.


Přečtěte si také