GALERIE: Youtuberka Carrie Kirsten je venku z nemocnice. Fanoušci jí však nadávají kvůli TÉTO fotce!

Čím internetová tvářička všechny naštvala?

Je to jen několik hodin, co známá youtuberka Carrie Kirsten vyděsila fanoušky fotkou z nemocnice, v které skončila kvůli prudkému alergickému záchvatu z dosud neznámých důvodů. Také její status, v němž píše, že tohle asi bude déle trvat, mnoho lidí nepovzbudil. Teď je ale zase všechno jinak. Carrie je totiž naštěstí už doma z nemocnice a díky rychlému zásahu a kapačkám jí je o něco lépe. Svým návratem domů ale vzbudila hodně rozporuplné reakce.

Odchod z nemocnice totiž na Facebooku ohlásila fotkou, na niž si doma dělá pomazánku se slovy „snad mi to neublíží“. Kromě fanouškovské podpory si ale musela v komentářích přečíst i řadu útoků. Řada lidí totiž nemohla překousnout, že na jedné fotce děsí fandy zdravotním stavem a hned na té následující je za velkou hrdinku a dělá, jakoby se nic nestalo. Objevovaly se komentáře, že si hraje před příznivci na zbytečnou chudinku a mnozí se zase divili, proč pomazánkou provokuje další alergickou reakci.

Kritická slova ovšem Carrie dlouho nevydržela a brzy na to přišla s ostrým vyjádřením. Nechápe, kam zmizela lidskost a pochopení. Její stav se dal totiž během krátké chvíle díky kapačkám rychle napravit, a i když může být alergie a zesláblý organismus náznakem něčeho vážnější, chce pro své příznivce toho dělat co nejvíce. Dost ostře se proto navezla do všech, kteří to nechápou. Souhlasíte s ní, nebo si kritická slova fanoušků i hejtrů zaslouží?

Sdílejte článek

Přečtěte si také