GALERIE: Youtuberka Makyna se pochlubila fotkou v plavkách. Lidé jí nadávají, že je tlustá. Proč to proboha dělají?

Youtuberka se chtěla pochlubit fotkou z romantického víkendu. Dočkala se ovšem po ní drsných útoků a slov plných zášti.

Markéta Poláková alias Makyna patří mezi známé české youtuberky, může pochlubit téměř 200 tisíci odběrateli a její popularita i nadále roste. Jenže se kvůli tomu čím dál častěji setkává také s hejtry a zejména s jejich neskutečnou záští. Tu bohužel naplno okusila před pár dny na svém instagramovém profilu.

Youtuberka se chtěla pochlubit fotkou z romantické dovolené se svým přítelem v Tatrách a pochlubila se zde několika momentkami v plavkách. Jenže zejména u její fotky u výřivky se ukázalo, jak jsou někteří jejich “fanoušci“ nepřející. Začali totiž ve velkém kritizovat její zadek, jenž je podle některých oplácaný a ona by ho podle některých individuí vůbec neměla ukazovat. Další si pak přisazují a tvrdí, že je tlustá a měla by začít cvičit!

Makyna je přitom půvabnou mladou dámou, která se za svou postavu podle nás stydět rozhodně nemusí. Což ostatně dokazují i její ostatní fotky. Ještě štěstí, že youtuberka má nespočet fanoušků, kteří ji ihned podpořili. Doufejme tedy, že si Makyna z těchto zbabělých útoků nic nedělá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také