GALERIE: Týnuš Třešničková se vysmála polonahým fotkám ostatních holek, i když si je sama fotí. Teď se jí směje celý internet

Tohle známá česká youtuberka malinko nedomyslela.

Týnuš Třešničková se sice na YouTube věnuje módním videím, známá je ovšem především díky svému sexy tělu, plastice prsou a mnohdy malinko kontroverzním názorům, při nichž se jí mnozí hejtři nestydí ani smát. A tentokrát jim zase poskytla pořádnou munici.

Na svém Instagramu se totiž rozhodla vysmát aktuální módě sociálních sítí, kdy se holky nejraději fotí polonahé, nejlépe v plavkách a v nějaké sexy póze. A ještě si dají podobnou fotku jako profilový obrázek. „Tak jak koukám, zvolila jsem úplně out profilovku. Všimla jsem si, že teď letí profilovka nejlépe v plavkách, spodním prádle, zadek v tangách anebo sexy fotka úplně cizí holky a k tomu ještě zamknout profil, aby se sledování jen hrnula,“ napsala do svých Insta Stories Týnuš.

Hezká slova. Jen jí asi nedošla jedna věc. A to, že je sama podobnými sexy fotkami v plavkách proslulá a právě jimi nejspíš získala slušnou řádku obdivovatelů. Nemluvě o fotkách s hlubokým výstřihem, v nichž dává na odiv svá plastiková prsa, nebo o jejích uniklých nahých fotkách. Ne, tohle se Týnuš opravdu nepovedlo a nejenom hejtři už jí to dávají pořádně “sežrat“. Za svůj názor tedy sklízí spíše posměšky. Od ní opravdu působí podobné narážky přinejmenším podivně a vlastně i trošku směšně. Co si myslíte vy?


Přečtěte si také