Youtubeři

26. listopadu 2018 12:08

redakce Prima Lajk

GALERIE: Známá youtuberka žebrala u fanoušků o peníze na nový Mac. Lidi jí za to nadávají

Teprve patnáctiletá youtuberka Sugar Denny ztratila svůj notebook od Macu. Evidentně byla zoufalá a nenapadlo ji nic lepšího, než škemrat na Instagramu o peníze na nový. Fanoušci ji ale pořádně zchladili.

Tak tohle byl opravdu krok vedle. Youtuberka Sugar Denny (15) se nedávno odstěhovala od rodičů do jiného města s tím, že to bude mít blíž do školy. Když se ale jednoho odpoledne vrátila na pokoj, zjistila, že někdo ze spolubydlících jí zřejmě ukradl Macbook. Bohužel youtuberku nenapadlo nic lepšího než celou situaci popsat na Insta stories a žadonit o peníze.

Za to si ale od diváků vysloužila pořádnou čočku. „Vydělává peníze z toho, že natočí storytime, sama říkala, že z toho jsou celkem prachy, tak si ani nemůže počkat než ty prachy dostane? Ne, radši dělá, jako kdyby její rodiče vybírali popelnice a ona chodila do školy v pytli od brambor,“ napsala jedna z komentujících.

„Žebračit takhle, ještě když ukazuje, jak si nakoupila drahou kosmetiku a oblečení. Strašná holka,“ píše další divačka.

Youtuberka kritiku neunesla a okamžitě po negativní sprše všechny svoje příspěvky z Instagramu smazala. Pak na kritiku ale ještě reagovala s tím, že potřebuje výkonný počítač do školy a neobejde se bez něj. „Včerejší stories byly zoufalý čin, protože ano, jsem zoufalá a děsně vyčerpaná,“ napsala. Pak se přiznala, že smazala i hnusné komentáře, protože nervy má taky jenom jedny. Co dodat, přejeme brzké vyřešení této "těžké" životní situace.

Sdílejte článek

Přečtěte si také