Youtubeři

22. března 2016 14:04

redakce Prima Lajk

Gogo je králem českého Instagramu! Kteří youtubeři mu nejvíce konkurují?

Populární Slovák si připsal velký úspěch. Sleduje ho totiž mnohem více lidí než tuzemskou konkurenci či mnohé celebrity!

Najít na internetu přehled nejpopulárnějších osobností Instagramu není tak těžké. Najít ty nejsledovanější české, nebo spíše československé účty, je ovšem přece jen malinko složitější a statistiky na stránkách obrazeni.cz navíc nejsou plně aktualizované. I přesto však vypovídají o popularitě internetových hvězd mnohé a výsledek vás jistě překvapí.

Za několika fanouškovskými účty nebo profilem slovenského cyklisty Petera Sagana, se totiž objevuje slušný počet slavných youtuberů. A těm vévodí na parádním osmém místě slovenský vtipálek Gogo s počtem 357 tisíc sledujících. A to je pro internetového idola obrovský úspěch.

Konkurence mu ovšem solidně šlape na paty a jen těsně za ním se s 302 tisíci sledujícími umístila Teri Blitzen. Více než 250 tisíc fanoušků pak mají na “instáči“ také expl0ited_ či Shopaholic Nicol. Všichni čtyři zmiňovaní pak mají více followerů než třeba rapper Rytmus či Leoš Mareš. A to už o popularitě československých youtuberů něco svědčí. Špatně si nevede ani Jirka Král s 216 tisíci příznivci. Něco nám však říká, že čísla internetových hvězd ještě více porostou.


Přečtěte si také