Hejtovaný youtuber Adam Kajumi se totálně ztrapnil v rozhovoru. Nemá na nic názor a celý internet se mu směje

Adam Kajumi se zapsal do povědomí příšerným songem Všechno je ALRIGHT, to mu ale zřejmě nestačilo.

Adam Kajumi je muser, který se přesunul ze serveru musical.ly na YouTube. Do historie českého YouTube se zapsal snad nejhorším songem všech dob Všechno je ALRIGHT. Videoklip vzbudil neskutečnou vlnu pobouření a odporu. Nikomu se nelíbila ani hudba, kterou udělal producent PJAY, ani text, který se vysmíval lidem, že Adamovi jenom závidí. Song už nyní má neuvěřitelných 120 tisíc dislajků.

To ale zřejmě Adamovi nestačí, ze svojí „slávy“ toho chce vytěžit víc. Proto šel z nevysvětlitelných důvodů do rozhovoru pro XTV.cz, kde si utrhl pořádnou ostudu. Moderátor se jej vyptával na jeho názory a životní postoje. Kajumi přiznal, že nechodí k volbám, nesleduje politiku, příliš se nezajímá o to, co se kolem něj děje. Mimojiné doznal i to, že nemá moc přehled ani o tom, co dělají nebo točí ostatní youtubeři. To je prý škoda, protože kdyby to sledoval, mohl by vytvářet něco originálního.

V rozhovoru zaznělo takové množství perliček, že ho málokdo zvládne dokoukat. Jestli se chtěl Adam pokusit o to, aby jej nenávidělo ještě víc lidí, určitě se mu to povedlo. Spíš se mu teď ale všichni smějí...

Sdílejte článek

Přečtěte si také