návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Nejhorší song všech dob?! Mladý Kajumi vydal píseň, která je to nejtrapnější, co youtubeři kdy nazpívali

Letošní Vánoce jsou pro youtubery ve znamení trapných a nepovedených písniček. Čím horší text, hudba a zpracování, tím lépe. To nejhorší ale teprve mělo přijít. Kajumi se asi naprosto zbláznil.
Vydáno: 19.12.2018
Adam Kajumi 5
Autor: youtube.com/Adam Kajumi Adam Kajumi 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak tohle je snad horší než Freescoot a všichni museři dohromady.

Adam Kajumi je na česko-slovenské youtube scéně docela krátce. První video natočil přes osmi měsíci a od té doby se toho moc nezměnilo. Ale podobně jako Mína se na youtube proslavil díky tomu, že je muser - to znamená, že má spoustu fanoušků na serveru Musical.ly. Na musery už letos udělal diss track Vláďa. 

Vláďa hejtuje musery. 1

VIDEO: Youtuber Vláďa drsně útočí na Mínu a populární musery! Jsou podle něj špína a točí sra*cky!

Kajumi má na kanále jenom pár videí. To mu ale nezabránilo v tom, aby vydal nejhorší song letošních Vánoc. Nelíbí se to ani fanouškům, což potvrzuje přes 29 tisíc dislajků na videu a jen 7,6 tisíce lajků. Hudební dílo není povedené ani beatem, který se neustále opakuje a bohužel ani textem, kdy Adam doslova zdraví housky. 

Nenávistný song na Santu 4

VIDEO: Nejhorší vánoční song všech dob?! Youtuberka Mína nazpívala hejt na Santu, lidé jí za to nadávají

"Jsem ani netušil že něco může být víc cringe jak basic boy. Šeredně jsem se spletl," píše jeden ze sledujících a další pokračuje: "Od začátku mě vytáčí, že text je kombinovaná angličtina s češtinou, aby se to vůbec rýmovalo. Dozvědela jsem se, že Adam Kajumi je příšernej rapper a zpěvák, co si musí najímat ostatní, aby za něho udělali všechnu práci, kterou stejně udělají pěkně na p*ču," napsala divačka. A jak se song líbí vám?

Článek je zařazen v: Adam Kajumi , Kajumi , alright