Youtubeři

19. prosince 2018 10:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejhorší song všech dob?! Mladý Kajumi vydal píseň, která je to nejtrapnější, co youtubeři kdy nazpívali

Letošní Vánoce jsou pro youtubery ve znamení trapných a nepovedených písniček. Čím horší text, hudba a zpracování, tím lépe. To nejhorší ale teprve mělo přijít. Kajumi se asi naprosto zbláznil.

Tak tohle je snad horší než Freescoot a všichni museři dohromady.

Adam Kajumi je na česko-slovenské youtube scéně docela krátce. První video natočil přes osmi měsíci a od té doby se toho moc nezměnilo. Ale podobně jako Mína se na youtube proslavil díky tomu, že je muser - to znamená, že má spoustu fanoušků na serveru Musical.ly. Na musery už letos udělal diss track Vláďa.

Kajumi má na kanále jenom pár videí. To mu ale nezabránilo v tom, aby vydal nejhorší song letošních Vánoc. Nelíbí se to ani fanouškům, což potvrzuje přes 29 tisíc dislajků na videu a jen 7,6 tisíce lajků. Hudební dílo není povedené ani beatem, který se neustále opakuje a bohužel ani textem, kdy Adam doslova zdraví housky.

"Jsem ani netušil že něco může být víc cringe jak basic boy. Šeredně jsem se spletl," píše jeden ze sledujících a další pokračuje: "Od začátku mě vytáčí, že text je kombinovaná angličtina s češtinou, aby se to vůbec rýmovalo. Dozvědela jsem se, že Adam Kajumi je příšernej rapper a zpěvák, co si musí najímat ostatní, aby za něho udělali všechnu práci, kterou stejně udělají pěkně na p*ču," napsala divačka. A jak se song líbí vám?

Sdílejte článek

Přečtěte si také