Youtubeři

17. prosince 2018 11:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejhorší vánoční song všech dob?! Youtuberka Mína nazpívala hejt na Santu, lidé jí za to nadávají

S vánočními songy se doslova roztrhl pytel. A protože je Mína poslední dobou úplně všude, není divu, že se objevila i jako zpěvačka jednoho z nich.

Tak tohle je opravdu síla. Tomu už se snad ani nedá říkat hudba. Jednoduchý beat a do toho rádoby rap. Když se youtubeři snaží dělat hudbu, málokdy to vyjde. Snad nejšílenější song letošních Vánoc je ale SANTA DISS TRACK, což je nenávistná písnička na Santu Clause. Vystupuje v ní Martin z kanálu PROJEKT CREEP a jako zpěvačku si pozval Mínu.

Není divu, že už diváky Mína štve. Vidět ji totiž poslední dobou můžeme úplně všude. Odstartovalo to songem "Ahoj já jsem Mína, malá blondýna" alias Basic Boy, který má dnes přes 9 milionů zhlédnutí. Pak se začala objevovat postupně u všech českých a slovenských youtuberů, proto jí řada diváků přezdívá "vlezdoprdelka".

Kvůli songu si ale pohoršil i samotný Martin (Creep). Fanoušci mu nadávají, jak se změnil a že dělá všechno jenom pro peníze. Aby toho nebylo málo, v už tak příšerném songu ještě propaguje svůj merch. "Ty už nevíš jak ten merch těm děckám vecpat," zní z komentářů. Nebo: "Tak jsi vyměnil své dlouhodobé fanoušky za děti a peníze. Blahopřeji." Něco na tom je. Přecejen je před Vánoci a youtubeři se snaží co nejvíc toho prodat.


Přečtěte si také