Nenávistný song na Santu 4
Autor: youtube.com/PROJEKT CREEP Nenávistný song na Santu 4

VIDEO: Nejhorší vánoční song všech dob?! Youtuberka Mína nazpívala hejt na Santu, lidé jí za to nadávají

Publikováno: 17.12.2018
S vánočními songy se doslova roztrhl pytel. A protože je Mína poslední dobou úplně všude, není divu, že se objevila i jako zpěvačka jednoho z nich.
Mína - profil
Mína
Dominika Elischerová alias Mína je mladou youtuberkou a především muserkou, která stála na počátku... Přečíst celé

reklama

Tak tohle je opravdu síla. Tomu už se snad ani nedá říkat hudba. Jednoduchý beat a do toho rádoby rap. Když se youtubeři snaží dělat hudbu, málokdy to vyjde. Snad nejšílenější song letošních Vánoc je ale SANTA DISS TRACK, což je nenávistná písnička na Santu Clause. Vystupuje v ní Martin z kanálu PROJEKT CREEP a jako zpěvačku si pozval Mínu. 

Není divu, že už diváky Mína štve. Vidět ji totiž poslední dobou můžeme úplně všude. Odstartovalo to songem "Ahoj já jsem Mína, malá blondýna" alias Basic Boy, který má dnes přes 9 milionů zhlédnutí. Pak se začala objevovat postupně u všech českých a slovenských youtuberů, proto jí řada diváků přezdívá "vlezdoprdelka". 

Kvůli songu si ale pohoršil i samotný Martin (Creep). Fanoušci mu nadávají, jak se změnil a že dělá všechno jenom pro peníze. Aby toho nebylo málo, v už tak příšerném songu ještě propaguje svůj merch. "Ty už nevíš jak ten merch těm děckám vecpat," zní z komentářů. Nebo: "Tak jsi vyměnil své dlouhodobé fanoušky za děti a peníze. Blahopřeji." Něco na tom je. Přecejen je před Vánoci a youtubeři se snaží co nejvíc toho prodat.

 

 

Co si myslíte vy?

GALERIE: Konec slavného youtuberského páru?! Tary se prý rozešel s krásnou přítelkyní. Opravdu za to může mladá Mína?

Youtuberka Mína s přítelem.

GALERIE: Jasný důkaz, že youtuberka Mína NECHODÍ s Tarym! Ve skutečnosti má tohoto sexy kluka

reklama