návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

GALERIE: Jasný důkaz, že youtuberka Mína NECHODÍ s Tarym! Ve skutečnosti má tohoto sexy kluka

Vážně si myslíte, že mladá youtuberka a muserka chodí s o 10 let starším Tarym? Tady pro vás máme jasný důkaz, že tomu tak není.
Vydáno: 30.11.2018
Youtuberka Mína s přítelem.
Autor: Instagram.com/lowe_films Youtuberka Mína s přítelem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fanoušci české youtuberské scény v posledních dnech žijí údajným rozchodem jednoho z nejsledovanějších youtuberů Taryho s jeho dlouholetou přítelkyní Stáňou. Spekulace o jejich rozchody rozvířily jejich smutné statusy na Instagramu. Mnozí, zejména dětští, fanoušci z jejich rozchodu ihned začali obviňovat mladý objev letošního roku, youtuberku Mínu, s níž Tary často točí svá videa. Jenže i nám bylo prakticky hned jasné, že to asi nebude tak úplně pravda. Je totiž pravděpodobné, že údajný rozchod je pouhým Taryho vtípkem, jimž si společně střílí z fanoušků a propagaují nedávný Girlfriend tag, jenž s Mínou natočil.

Jak si můžeme být tak jistí? Kromě toho, že si Tary s Mínou dělají ze “vztahu“ dlouhodobě legraci a zmiňované video je jasnou parodií, je tu také další maličkost. A to fakt, že mladá Mína právě zažívá svou první lásku a na Instagramu se často chlubí se svým klukem. Tím je mladý kameraman Robin Löwe. A nutno říct, že mu to s novou internetovou hvězdičkou docela sekne a nevypadá to, že by jejich láska nějak ochladla. Mladá youtuberka, která se proslavila mimo jiné hitem Basic Boy, navíc i v těchto dnech přidává jejich společná InstaStories. Takže pro naivy ještě jednou, tady se žádný románek s Tarym nekoná. A pokud Tary s přítelkyní přeci jenom není, mladá Mína za to opravdu nemůže.

Co si myslíte vy?

GALERIE: Konec slavného youtuberského páru?! Tary se prý rozešel s krásnou přítelkyní. Opravdu za to může mladá Mína?

Youtuber Tary v Talentu 1

VIDEO: Slavný youtuber Tary řádí v Talentu! Vytvořil zde neskutečný rekord v počtu lidí přeskočených saltem

Článek je zařazen v: mina , youtuberka , muserka , Basic Boy , přítel , Robin Löwe , Tary , rozchod