Youtubeři

28. listopadu 2018 14:56

redakce Prima Lajk

GALERIE: Konec slavného youtuberského páru?! Tary se prý rozešel s krásnou přítelkyní. Opravdu za to může mladá Mína?

Youtuberský svět možná přišel o další známý pár. Není to ale jenom jeho pokus o humor?

Tak tohle asi nikdo nečekal! Parkourista Tary patří díky svým šíleným kouskům a sérii Učím youtubery parkour mezi nejsledovanější youtubery současnosti. Jeho fanoušci pak dobře znají také jeho dlouholetou přítelkyni Stáňu, která dokonce vystupovala v jeho videích a na Instagramu působili jako velmi šťastný pár. Jenže tomu je možná konec! Známý youtuber totiž včera šokoval všechny své fanoušky. K jejich společné fotce totiž napsal tuto zprávu: „Bylo to moc krásných společných 6 let, díky za všechno. Bude se mi stýskat po společných chvilkách a zážitcích.“

Znamená to snad, že se jeden z nejstabilnějších youtuberských párů rozešel? Tomu by nasvědčoval taky Stánin nedávný post na Instagramu, v němž vzpomínala na jejich společné roky a také mu za vše děkovala. I její příspěvky na InstaStories naznačují, že velká láska je u konce. Fandové jsou proto zmatení a chtějí vědět pravdu. A mnozí si ji do konce i sami domysleli. Někteří, zejména dětští diváci si totiž už delší dobu myslí, že Tary tajně randí s čím dál populárnější youtuberkou a muserkou Mínou, která se stala pro děti letos doslova fenoménem. Té je přitom teprve 16 let. A právě kvůli ní se prý 26letý Tary se Stáňou rozešel.

Je to tedy skutečně pravda? Upřímně, nejspíš ne. Tary s Mínou si totiž ze spekulací o jejich vztahu dělají rádi legraci a před několika dny dokonce natočili společný Girlfriend Tag, kde vystupovali jako pár. Celou dobu bylo ovšem jasné, že jde o evidentní fake a parodii. Mnoho lidí, včetně nás, si proto myslí, že Taryho i Stániny statusy o rozchodu mohou být jen jejich dalším vtípkem, jenž právě má nedávné fake video zpropagovat. Dokud ovšem známý páreček neřekne pravdu, můžeme jen spekulovat. Tak jako tak, mlaďoučká Mína za jejich rozchodem asi nestojí. Co si myslíte vy? Dělá si z nás Tary legraci, nebo se dvojice opravdu rozešla?


Přečtěte si také