Hvězda Sám doma se drsně vysmála poraženému Jakeu Paulovi. Co herec napsal?

Macaulay Culkin se na sociálních sítích vysmál poraženému youtuberovi Jakeu Paulovi.

Spousta vášní předcházela duelu Jakea Paula a Tommyho Furyho v Saúdské Arábii, kde si tihle borci po několika zrušených zápasech konečně mohli vše vyříkat v boxerském klání. Oba do boje vstupovali jako neporažení, nakonec však na body vyhrál mladší z bratrů Furyů výsledkem split decision (76-73, 76-73, 74-75). Paul si tak připsal první profesionální porážku, navíc bude muset Furymu kvůli své odvážné sázce vyplatit obří sumu peněz, takže se pro něj zkrátka nejednalo o úplně příjemný, natož povedený večer.

Kdo si naopak celou show nesmírně užíval byl ovšem herec Macaulay Culkin z filmu Sám doma, který – možná stejně jako zbytek internetu – nemá Paula příliš v lásce, a tak využil příležitosti, aby si z poraženého youtubera udělal krutou srandu. Na Twitteru herec napsal:

„Neexistuje lepší způsob, jak oslavit poloviční narozeniny, než sledováním Jakea Paula jak do hlavy schytává jednu ránu za druhou.“

Lépe bychom to říct nemohli, na druhou stranu ale musíme youtubera alespoň pochválit za to, že porážku snesl překvapivě dobře, a po skončení zápasu dokonce vítězi ihned pogratuloval. Ano, už teď volá po opakování duelu, takže jeho dny v ringu bohužel nejsou zatím sečteny, minimálně už by ale nemusel být tak přehnaně sebevědomý. Zejména pokud si za soupeře bude vybírat své vrstevníky a nikoli padesátileté důchodce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také