ŠOK! Youtuber Jake Paul prohrál boxerský zápas roku! Dostal od Tommy Furyho KO?

Youtuber Jake Paul si připsal první boxerskou porážku.

Tak dlouho se do lesa volá… no však to znáte. Nechvalně proslulý youtuber Jake Paul byl v posledních měsících možná až příliš sebevědomý, až příliš opilý vlastním „úspěchem“, kdy si ve své dráze amatérského boxera držel čistý štít a podařilo se mu získat skalpy takových ikon jako sportu Tyron Woodley nebo Anderson Silva. Jenže nejspíš sám zapomněl, že oba už byli tou dobou dávno v důchodu a jeho exhibiční výzvy přijali jen kvůli tučným šekům. Nyní bojoval Paul s profesionálním boxerem, který je nejenže v jeho věku, ale ještě navíc plně zdráv. No a dopadlo to přesně tak, jak se dalo čekat.

Tommy Fury totiž nakonec v duelu s youtuberem zvítězil, byť nikoli formou KO, ale po osmi kolech na body. A to ještě navíc dost možná jenom proto, že ho Fury nechtěl příliš ztrapnit, když si za tenhle zápas vydělá od Paula takové obří peníze.

Koneckonců je to právě Paul, kdo to před zápasem opět celé zbytečně hrotil a donutil Furyho přijmout sázku à la všechno nebo nic. Nakonec je to tedy nic pro Paula a všechno pro Furyho, přičemž britský talent z dlouhé linie boxerů má díky tomu nyní na pár let vystaráno. Nutno dodat, že se po zápase Paul zachoval čestně a svému protivníkovi poblahopřál. Teď ještě aby dodržel slovo a dal mu i slíbené peníze. Fanoušci už ale teď nejspíš správně tuší, že to určitě nebylo naposledy, co se tihle dva setkali v ringu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také