Youtubeři

8. prosince 2021 12:25

redakce Prima Lajk

Jake Paul prozradil, jestli dojde na zrušený zápas s Tommym Furym. Co vzkázal zraněnému boxerovi?

Youtuber Jake Paul musí místo zraněného Tommyho Fury nastoupit v prosinci znovu proti Tyronu Woodleymu.

Tento měsíc mělo dojít na poslední obří boxerskou událost letošního roku, nastoupit proti sobě totiž měli youtuber Jake Paul a boxer Tommy Fury. Zápasu předcházela spousta vychloubání, obvyklé urážky, posmívání a obří množství provokací. Nakonec ale nic z toho nebude, Fury se totiž podle svého oficiálního vyjádření zranil, a k zápasu tak nastoupit nemůže. Což vedlo ke dvěma věcem.

Tou první je, že Paul musel na poslední chvíli rychle najít náhradu, jinak by přišel o obří balík peněz. Vytáhl tak Tyrona Woodleyho, 39letého bývalého zápasníka UFC, který s ním už jednou prohrál. Že se asi historie bude opakovat, protože Woodley potřebuje peníze, nejspíš nikoho nepřekvapí.

Druhou věcí pak byla reakce Paula na Furyho. Samozřejmě prohlásil, že boxerovi nevěří, že se jen snaží ze zápasu vycouvat a že je srab. Nic jiného asi nenáviděný youtuber ani říct nemohl. Fury každopádně uvedl, že stále doufá, že k zápasu dojde v příštím roce, protože se těší, až to Paulovi nandá. Nepřeje si na světě prý nic jiného. No, tak uvidíme, jestli k tomuhle souboji v následujícím roce přece jen dojde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také