FOTO: Jakeu Paulovi zmizelo tetování za 4 miliony! Internet na to reagoval vtipnými narážkami

Kam se podělo nové tetování Jakea Paula?

Krátce předtím, než došlo k jeho víkendovému zápasu s Tommym Furym, uzavřel youtuber Jake Paul sázku s jedním majitelem značky Au Vodka, že dostane v přepočtu zhruba 4 miliony korun, když si nechá na ruku vytetovat design oné značkové vodky. Paul přijal a na ruce se mu tak pár dní před odletem do Saúdské Arábie objevila flaška.

Jak si teď ale pozorní fandové všimli, během samotného duelu nebylo tetování rázem nikde k nalezení. Jak je to možné? Vysvětlení může být hned několik. To nejpravděpodobnější je, že si Paul tetování nechal dočasně zakrýt, protože arabské země jsou pověstné zákazem alkoholu. Další možností pak je, že zkrátka udělal domluvenou reklamu falešným tetováním, aby nemusel do konce života mít na ruce flašku vodky. Třetí možnost, jak pak někteří fanoušci vtipně poznamenali na internetu, je že mu Tommy dal takový výprask, až mu z ruky vymlátil všechen ten čerstvý inkoust.

Jsme si každopádně jistí, že se youtuber brzy k celé záležitosti vyjádří. Stejně tak jsme si i jistí, že to nebylo naposledy, co jsme Paula viděli v ringu s Tommym Furym. Snad to tedy nebylo ani naposledy, co dostal pořádnou nakládačku.

Sdílejte článek
Štítky internet tetování sázka Jake Paul Tommy Fury

Přečtěte si také