Logan Paul v nevhodném videu
Autor: youtube.com Logan Paul v nevhodném videu

Konec youtubera Logana Paula? Kvůli záběrům s mrtvolou lidé žádají, aby byl smazán z YouTube!

Publikováno: 02.01.2018
Nový rok pro youtubera Logana Paula nezačíná úplně vesele.

reklama

Logan Paul (22) je jedním z nejslavnějších lidí na internetu. Youtuberova videa dnes sledují desítky milionů lidí. Problém je, že si mladý borec často neuvědomuje, jak velký má vlastně vliv. A jeho videa pak způsobují zbytečnou kontroverzi.

Přesně to je i případ toho posledního, za které nyní čelí obří kritice jak ze strany fanoušků, tak i kolegů. Vyrazil totiž do známého japonského lesa Aokigahara na úpatí hory Fudži, jemuž se jinak taky přezdívá sebevražedný les. To proto, že tam lidé často jezdí páchat sebevraždu. No a v naprosto očekávaném sledu událostí tam mladý youtuber objevil mrtvolu. Co udělal? Hádejte dvakrát.

Natočil ji a sdílel na YouTube. Tak pobouřil polovinu internetu včetně některých známých celebrit jako například Aarona Paula (Perníkový táta), nebo jiného youtubera PewDiePie, jež se proti němu tvrdě ohradili.

Logan Paul byl tak po pár hodinách nucen vydat omluvu, ve které líčí, jak je jenom člověk a jako takový dělá chyby, nikdy však neměl v úmyslu nikoho ranit ani urazit. Následně video odstranil. To však většině lidí nestačí a proto teď volají po přísném trestu, který by měl odstranit veškerá youtuberova videa z kanálu a dát mu zároveň i zákaz sdílet další. 

 

reklama