Kontroverzní tiktoker Lukáš Kril uvedl, kdy nastoupí do vězení. Jak dlouho bude za mřížemi?

Bizarní tiktoker Lukáš Kril už bude pykat za to, že nevykonal prospěšné práce. Ale jak už je u něj zvykem, zase u toho prosí i o peníze.

Lukáš Kril je jednou z těch bizarních internetových postaviček, jež by se chtěla prosadit na Instagramu či TikToku, ale moc jí to nejde. A největší stopu zanechal pouze svou polštářovou bitvou s Kolesem v Clash of the Stars 2. Poslední měsíce ale rádoby influencer svým chováním a příspěvky fanoušky i hejtry spíše děsí. Už je to totiž pár měsíců, co Kril přiznal, že ho čeká nástup do vězení. Měl si odsedět trest za nevykonané prospěšné práce a svého činu velmi litoval. Jenže zároveň prosil lidi o peníze a postupem času řeči o údajném vězení vyšuměly do ztracena. Nyní se ale podle všeho nástupu za mříže už nevyhne.

Na sociálních sítích totiž v pondělí 23. ledna ukázal úřední dokument o nástupu do vězení, k němuž má dojít za 10 dní, tedy podle jeho slov ve čtvrtek 2. února. A zdá se, že tentokrát už se trestu, jenž byl předtím dle všeho pouze odložen, nevyhne. Tiktoker, který v posledních měsících nabízel na Instagramu za peníze nahé fotky sebe či své expřítelkyně, pak i tentokrát prosil na Instagramu o příspěvek na jeho rozlučkovou párty. Chování influencera, jenž kromě nahotinek sdílel na Instagramu i např. drsné hádky se svou matkou, tak pořád hodně lidí nechápe. A mnozí i pochybují o tom, zda už tentokrát do vězení opravdu nastoupí. Tak uvidíme, jak to s Krilem dopadne.

Sdílejte článek
Štítky peníze trest vězení Instagram věznice TikTok Influencer tiktoker TikToker Lukáš Kril nástup

Přečtěte si také