Tiktoker Lukáš Kril míří do vězení.
Autor: facebook.com/lukaskril Tiktoker Lukáš Kril míří do vězení.

Kontroverzní tiktoker Lukáš Kril uvedl, kdy nastoupí do vězení. Jak dlouho bude za mřížemi?

MilanR. Publikováno: 24.01.2023
Bizarní tiktoker Lukáš Kril už bude pykat za to, že nevykonal prospěšné práce. Ale jak už je u něj zvykem, zase u toho prosí i o peníze.

reklama

Lukáš Kril je jednou z těch bizarních internetových postaviček, jež by se chtěla prosadit na Instagramu či TikToku, ale moc jí to nejde. A největší stopu zanechal pouze svou polštářovou bitvou s Kolesem v Clash of the Stars 2. Poslední měsíce ale rádoby influencer svým chováním a příspěvky fanoušky i hejtry spíše děsí. Už je to totiž pár měsíců, co Kril přiznal, že ho čeká nástup do vězení. Měl si odsedět trest za nevykonané prospěšné práce a svého činu velmi litoval. Jenže zároveň prosil lidi o peníze a postupem času řeči o údajném vězení vyšuměly do ztracena. Nyní se ale podle všeho nástupu za mříže už nevyhne.

Na sociálních sítích totiž v pondělí 23. ledna ukázal úřední dokument o nástupu do vězení, k němuž má dojít za 10 dní, tedy podle jeho slov ve čtvrtek 2. února. A zdá se, že tentokrát už se trestu, jenž byl předtím dle všeho pouze odložen, nevyhne. Tiktoker, který v posledních měsících nabízel na Instagramu za peníze nahé fotky sebe či své expřítelkyně, pak i tentokrát prosil na Instagramu o příspěvek na jeho rozlučkovou párty. Chování influencera, jenž kromě nahotinek sdílel na Instagramu i např. drsné hádky se svou matkou, tak pořád hodně lidí nechápe. A mnozí i pochybují o tom, zda už tentokrát do vězení opravdu nastoupí. Tak uvidíme, jak to s Krilem dopadne.

Lukáš Kril jde do vězení 1

Známý tiktoker Lukáš Kril míří za mříže! U fanoušků žadoní o peníze. Co provedl?

Koho vyzval Koleso na zápas?

VIDEO: Tiktoker Koleso chce po napadení znovu do ringu! Koho vyzval na zápas?

reklama