Youtubeři

9. listopadu 2022 15:40

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tiktoker Koleso chce po napadení znovu do ringu! Koho vyzval na zápas?

Bizarní tiktoker Koleso je po nedávném napadení a ošklivém zranění zpátky a chce se zase rvát!

Je to několik dní, co tiktoker Patrik Pešava aka Koleso vyděsil všechny své fanoušky. Skončil totiž v nemocnici a tvrdil, že má mimo jiné nalomené žebro a ohrožovalo ho také krvácení do mozku. Jeho manažer Denis Burkett později pro CNN Prima News sdělil, že Koleso byl v náchodském klubu Royal Music Club. „Bývalému sekuriťákovi se nelíbilo, jaký obsah Koleso natáčí na sociální sítě, a tak ho prostě napadl. Patrika vytáhli z klubu ven a tam to všechno začalo,“ tvrdil Burkett. Klub ale tvrdí něco jiného a celou záležitostí se zabývá policie. Koleso už byl ale z nemocnice propuštěn a dle všeho je již v pořádku. A je mu evidentně tak moc dobře, že už si zase troufá stoupnout do ringu.

Po vyhrané polštářové bitvě v Clash of the Stars si totiž věří na další bitku. Na Instagramu vyzval k zápasu další bizarní postavičku české influencerské scény Matouše Kalubu. Ten má za sebou pro změnu vítězný a hodně šílený fight ze třetího Clash of the Stars, kde porazil svého protivníka Maxe Greena. A zdá se, že k podobnému bizáru máme nakročeno i tentokrát. „Tímto bych chtěl vyzvat Matouše Kalubu, řečeného Kalubníka. Takže Kalubníku, poslouchej. Já tě rozdrtím jako salát. Brácho, zlomím ti všechny žebra,“ říká Koleso na Instagramu. Kalubova odpověď na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat.

Tiktoker totiž záhy zveřejnil hodně šílenou reakci, v níž Kaluba svým amokem připomíná i samotného Psychopata Bejra. V reakci totiž mlátí tyčí všude okolo, sprostě nadává a nakonec před kameru zabodne i nůž! „Patričku, ty si zahráváš. Pereš se s tygrem, víš kdo to je? To jsem já,“ řve na videu Kaluba. Že bychom měli o dalším zápasu ve čtvrtém Clash of the Stars jasno?

Sdílejte článek
Štítky nemocnice Instagram výzva napadení zápas Patrik Pešava Koleso Clash of the Stars TikToker Matouš Kaluba Max Green

Přečtěte si také