Youtubeři

4. července 2021 12:15

brejsova.t@gmail.com

Kontroverzní youtuber James Charles, který psal nezletilým, je zpátky! Co vzkázal fanouškům?

Známý influencer a make-up artista James Charles se po měsících sebereflexe vrací zpět na YouTube. Pauzu si dal poté, co byl obviněn ze zasílání nevhodných zpráv nezletilým chlapcům.

James Charles je po velké „sebereflexi“ zpátky na svém youtubovém kanále. V novém videu s názvem „Otevřený rozhovor“ 22letý make-up artista a influencer hovořil o tom, co se naučil od svého dubnového odchodu z Youtube, kdy se přiznal k obvinění z posílání nevhodných zpráv nezletilým.

Mladý youtuber si nyní sype hlavu popelem a uznal, že by bylo „směšné a nezodpovědné se vrátit na sociální sítě a předstírat, že se nic nestalo. Bylo to nejhorší, ale nejdůležitější probuzení v mém životě,“ přiznal Charles. „Je to zdaleka ta nejtrapnější věc, která se mi kdy stala,“ dodal.

Bohužel to však není poprvé, co byl označen za sexuálního predátora. Již v minulosti byl konfrontován a nařčen z dopisování si a randění s mladistvými chlapci. Youtuber však vždy tvrdil, že neměl o jejich věku tušení. Snad se už tentokrát poučil a raději si bude věk svých potenciálních partnerů ověřovat.


Přečtěte si také