James Charles.
Autor: youtube/James Charles James Charles.

VIDEO: Známý youtuber se přiznal, že psal nevhodné zprávy nezletilým chlapcům! Na co se teď vymlouvá?

sis. Publikováno: 07.04.2021
Známý youtuber James Charles se přiznal k tomu, že psal nevhodné zprávy nezletitým klukům. Prý teď už ví, že to co udělal, nebylo správné.

reklama

Určitě znáte homosexuálního zahraničního umělce Jamese Charlese, který na internetu vystupuje jako make-up artista podobně třeba jako v Česku youtuber SLAYTIIINA. Nedávno prasklo to, že měl influencer posílat nevhodné sexuálně zabarvené zprávy chlapcům mladšího věku, kteří ještě nebyli plnoletí. Ve svém videu se svým divákům omluvil s tím, že ví, že to není správné, navíc tvrdí, že si po tomto incidentu dává pauzu od sociálních sítí, aby si odpočinul. Celý internet ho však má kvůli jeho vztahu s nezletilým za predátora, což už si asi jen tak neodpáře. James si začal s mladším chlapcem psát v únoru tohoto roku, přičemž si údajně myslel, že chlapec je už dospělý.

I přesto se na videu ještě přiznal k tomu, že už loni si vyměňoval nějaké neslušné zprávy s mladšími chlapci, kdy byli opět nezletilí. James Charles přiznává, že ke konverzacím nikdy nemělo dojít, a přiznal navíc to, že jejich věk si mohl ověřit na sociálních sítích – to ale neudělal, protože to pro něj zcela evidentně nebylo podstatné. I když svého chování teď zpětně lituje, dost si protiřečí a je vidět, že vztahy navazoval za plného vědomí toho, že jsou chlapci ještě nezletilí a věděl, že dělá nelegální věc. V těchto dvou případech se vymluvil na to, že je zoufalý a jeho touhy po intimitě ho dovedly k tomuto jednání. Těžko říct, jestli se mu jeho pověst povede po tomhle ještě někdy spravit – už v roce 2019 ho lidé začali označovat za predátora po jiném incidentu. Tehdy však youtuber prohlásil, že mu chlapec o svém věku lhal. No, nevíme. Slíbil však, že po své pauze od už nebude využívat sociální sítě jako seznamovací aplikace.

 

 

Facebok platí některým uživatelům za úplné odkrytí jejich digitální komunikace.

Facebook platí nezletilým za to, že může neomezeně špehovat jejich telefon. Jak je to možné?

Slavný youtuber Dave Dobrik ztrácí sponzory 1

VIDEO: Slavný youtuber přišel o všechny sponzory kvůli sexuálnímu skandálu! Co nechutného údajně provedl?

reklama