Youtubeři

7. dubna 2021 18:50

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Známý youtuber se přiznal, že psal nevhodné zprávy nezletilým chlapcům! Na co se teď vymlouvá?

Známý youtuber James Charles se přiznal k tomu, že psal nevhodné zprávy nezletitým klukům. Prý teď už ví, že to co udělal, nebylo správné.

Určitě znáte homosexuálního zahraničního umělce Jamese Charlese, který na internetu vystupuje jako make-up artista podobně třeba jako v Česku youtuber SLAYTIIINA. Nedávno prasklo to, že měl influencer posílat nevhodné sexuálně zabarvené zprávy chlapcům mladšího věku, kteří ještě nebyli plnoletí. Ve svém videu se svým divákům omluvil s tím, že ví, že to není správné, navíc tvrdí, že si po tomto incidentu dává pauzu od sociálních sítí, aby si odpočinul. Celý internet ho však má kvůli jeho vztahu s nezletilým za predátora, což už si asi jen tak neodpáře. James si začal s mladším chlapcem psát v únoru tohoto roku, přičemž si údajně myslel, že chlapec je už dospělý.

I přesto se na videu ještě přiznal k tomu, že už loni si vyměňoval nějaké neslušné zprávy s mladšími chlapci, kdy byli opět nezletilí. James Charles přiznává, že ke konverzacím nikdy nemělo dojít, a přiznal navíc to, že jejich věk si mohl ověřit na sociálních sítích – to ale neudělal, protože to pro něj zcela evidentně nebylo podstatné. I když svého chování teď zpětně lituje, dost si protiřečí a je vidět, že vztahy navazoval za plného vědomí toho, že jsou chlapci ještě nezletilí a věděl, že dělá nelegální věc. V těchto dvou případech se vymluvil na to, že je zoufalý a jeho touhy po intimitě ho dovedly k tomuto jednání. Těžko říct, jestli se mu jeho pověst povede po tomhle ještě někdy spravit – už v roce 2019 ho lidé začali označovat za predátora po jiném incidentu. Tehdy však youtuber prohlásil, že mu chlapec o svém věku lhal. No, nevíme. Slíbil však, že po své pauze od už nebude využívat sociální sítě jako seznamovací aplikace.