Youtubeři

31. října 2015 11:45

redakce Prima Lajk

NÁVOD: Buďte stejně slavní jako Fatty nebo Teri. Máme manuál, jak se stát youtuberskou hvězdou a vydělat!

Taky jste přemýšleli, jak to dokázat, aby vás sledovaly statisíce lidí? Slavná vlogerka Fleur DeForce má přes milion odběratelů a teď prozradila svůj klíč k úspěchu. Už zakládáte kanál na YouTube?

Jděte do toho s elánem a nevzdávejte to „Buďte nadšení z toho, o čem mluvíte,“ je první rada. Když budete mít radši auta a přitom budete vykládat o make-upu, asi to fungovat nebude. Nevzdávejte to, když hned nebudete mít stejně odběratelů jako Teri, někdy to zabere i roky, než se z vás stane hvězda. Fleur ještě radí, abyste dávali obsah na svůj kanál pravidelně, aby lidé věděli, kdy se vrátit. Vydržte Nejlepší je stálý růst followerů, je to výhodnější, než když se přes noc stanete miláčkem davů. Časem a vašimi videi získaní followeři vám zůstanou věrní. Sláva není všechno Co potřebujete, je publikum. Nezáleží na tom, jestli vás znají i lidé, kteří YouTube běžně nesledují, důležití jsou vaši fanoušci.

Podobné články

Nezapomínejte na všechny cesty, jak se dostat k fanouškům YouTubem to možná začíná, ale rozhodně nekončí. Sdílejte selfíčka na Instagramu, informujte na Twitteru, mějte stránku na Facebooku nebo si vyměňte nějaké fotky s fanoušky přes Snapchat. Buďte zkrátka se svými fanoušky v kontaktu, každá sociální síť nabízí jiný způsob, jak se prezentovat a dostat se blíž publiku.

Mrkněte na Gabi a jejího nového kluka:

Naslouchejte Vaše popularita vychází z vašich followerů, takže odpovídejte na jejich komentáře, děkujte jim, ale nezapomínejte taky číst kritiku. Můžete se z ní naučit, co příště udělat lépe. Tenhle bod se týká hlavně Teri, jejíž fanoušci si všimli, že je ve videích docela znuděná, přečtěte si o tom víc ve článku:

Vydělávejte Dáváte spoustu času do přípravy videí na svůj kanál a mnohdy z toho žádné peníze nejdou. Fleur říká, že pokud jste nadšení, stálí, připravení a ochotní tomu věnovat čas, peníze si vás najdou. Tak už jste připravení dělat českým youtuberům konkurenci?


Přečtěte si také