Chcete být slavní jako Jirka Král, Teri nebo Fatty?
Autor: Youtube a Facebook Chcete být slavní jako Jirka Král, Teri nebo Fatty?

NÁVOD: Buďte stejně slavní jako Fatty nebo Teri. Máme manuál, jak se stát youtuberskou hvězdou a vydělat!

Publikováno: 31.10.2015
Taky jste přemýšleli, jak to dokázat, aby vás sledovaly statisíce lidí? Slavná vlogerka Fleur DeForce má přes milion odběratelů a teď prozradila svůj klíč k úspěchu. Už zakládáte kanál na YouTube?
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Jděte do toho s elánem a nevzdávejte to
„Buďte nadšení z toho, o čem mluvíte,“ je první rada. Když budete mít radši auta a přitom budete vykládat o make-upu, asi to fungovat nebude. Nevzdávejte to, když hned nebudete mít stejně odběratelů jako Teri, někdy to zabere i roky, než se z vás stane hvězda. Fleur ještě radí, abyste dávali obsah na svůj kanál pravidelně, aby lidé věděli, kdy se vrátit.

Vydržte
Nejlepší je stálý růst followerů, je to výhodnější, než když se přes noc stanete miláčkem davů. Časem a vašimi videi získaní followeři vám zůstanou věrní.

Sláva není všechno
Co potřebujete, je publikum. Nezáleží na tom, jestli vás znají i lidé, kteří YouTube běžně nesledují, důležití jsou vaši fanoušci.

Jak tohle dopadne?!

VIDEO: Ondřej Sokol brání čest Jirky Krále a vyzval Fattyho na souboj! Poperou se před kamerami Primy?

Nezapomínejte na všechny cesty, jak se dostat k fanouškům
YouTubem to možná začíná, ale rozhodně nekončí. Sdílejte selfíčka na Instagramu, informujte na Twitteru, mějte stránku na Facebooku nebo si vyměňte nějaké fotky s fanoušky přes Snapchat. Buďte zkrátka se svými fanoušky v kontaktu, každá sociální síť nabízí jiný způsob, jak se prezentovat a dostat se blíž publiku.

Mrkněte na Gabi a jejího nového kluka:

 


 

 

Naslouchejte
Vaše popularita vychází z vašich followerů, takže odpovídejte na jejich komentáře, děkujte jim, ale nezapomínejte taky číst kritiku. Můžete se z ní naučit, co příště udělat lépe. Tenhle bod se týká hlavně Teri, jejíž fanoušci si všimli, že je ve videích docela znuděná, přečtěte si o tom víc ve článku:

Teri už videa nebaví?

VIDEO: Teri, co je s tebou? Fanoušci lamentují pod videi nejpopulárnější české vlogerky...

Vydělávejte
Dáváte spoustu času do přípravy videí na svůj kanál a mnohdy z toho žádné peníze nejdou. Fleur říká, že pokud jste nadšení, stálí, připravení a ochotní tomu věnovat čas, peníze si vás najdou.

Tak už jste připravení dělat českým youtuberům konkurenci?

 

Koho sledujete nejčastěji?

ŽEBŘÍČEK: 7 nejlepších českých youtuberů! Fatty, MenT i Hoggy, kdo další?

reklama