návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Nejbohatší český gamer Agraelus zlomil nový rekord! Kolik peněz mu během pár dní fanoušci darovali?

Agraelus je nejznámější český gamer, který streamuje hry na Twitchi. Nedávno ho fanoušci doslova zasypaly donaty.
Vydáno: 31.05.2020, sis
Agraelus
Autor: youtube.com/Agraelus Reakce Agraelus

Vojtěch Fišer vystupuje na internetu pod přezdívkou Agraelus a hraní her ho živí. Už dříve v rozhovoru pro časopis Reflex prozradil, že si skrze donaty od fanoušků vydělává kolem půl milionu měsíčně, což je zatím nejvíc ze všech českých streamerů. Teď ale během května zlomil nový rekord, kdy mu diváci naposílali opravdu velkou sumu. Během května mu totiž přišlo od fanoušků víc než 350 tisíc korun, o čemž také informoval Reflex. Naprostou většinu peněz přitom dostal hlavně od dvou lidí.

Agraelus má jako každý streamer na Twitchi své předplatitele, kterých má momentálně kolem 7 tisíc. Začal to první jeho fanoušek tomlincoln. Ten poslal napřed 10 tisíc a pak 50 tisíc, a to během jednoho streamu. O čtyři dny později mu poslal fanoušek LastGameBlitz celých 70 tisíc korun. Gamer z toho byl pochopitelně v šoku, takový nášup peněz rozhodně nečekal. Nakonec to ale završil opět tomlincoln, když mu poslal rovných 100 tisíc korun. Tak Agraelus zbořil nový rekord ve finančních darech během krátké doby.

 

 

Fatty vs Agraelus 1

VIDEO: Největší youtuberská bitka je tady! Fatty a Agraelus se porvali v ringu. Má to ale háček

Youtuber a herní streamer Agraelus.

YouTube News: Slavný youtuber konečně odhalil svou pravou tvář! Kdo se skrývá za tajemnou maskou?

Článek je zařazen v: streamer , stream , hráč , Twitch , český hráč , donate

reklama