Youtubeři

28. května 2019 12:08

redakce Prima Lajk

Největší skandály Psychopata Bejra! Šílenec z Prostřeno! už opíjel bezdomovce a ztrapnil se v ringu

Aleš Bejr má za sebou na internetu už mnoho skandálů. Pojďme si připomenout ty největší z nich.

Aleš Bejr je tento týden jistě nejbizarnějším a nejkontroverznějším soutěžícím pořadu Prostřeno!, kde dělá ostatním ze života prakticky peklo. Bejr na sebe už od pondělí upozorňuje šíleným chováním. Při úterní večeři pak dokonce přijde s fingovanou sebevraždou a ve čtvrtek naservíruje ohavné menu, jenž je jen pro silné žaludky. Bejr je zkrátka jedním z nejšílenějších soutěžících, jež se v Prostřeno! kdy ukázali.

Jeho jméno ovšem rozhodně není neznámým pojmem. Naopak, pod přezdívkou Psychopat Bejr je na internetové a youtuberské scéně už dlouhá léta profláknutý. Na svém kanálu točí kontroverzní a šílená videa, kvůli nimž mu nedávno hrozilo i smazání z YouTube. Svým šíleným chováním pak na sebe dokázal upozornit i v mnoha dalších televizních pořadech. Stále mu jde pak o to samé. Udělat, podle jeho slov, co největší show a samozřejmě tak na sebe co nejvíce upozornit. Jenže většina lidí si při sledování jeho “vtípků“ jen nechápavě klepe na čelo. A my si nyní připomeneme Bejrovy nejšílenější internetové kousky, aby diváci pořadu Prostřeno! naplno poznali, s kým mají tu čest.

Šílená videa

Jak už jsme psali dříve, Bejr se proslavil mimo jiné svými bizáry, v nichž se chová… no jako psychopat. Jeho videa se často skládají z toho, že v nich kulturista polonahý či v doktorském plášti ničí elektrospotřebiče, auta, nábytek a všechno další, co mu přijde pod ruku. U toho pak sprostě nadává a křičí. Často pak účinkuje ve videích s neméně kontroverzní youtuberskou partičkou TVTwixx, jež měla několikrát i problémy se zákonem. A ano, někomu jeho ničení a šílené skřeky opravdu vtipné.

Videa s bezdomovci a ostuda v Emirátech

Nejvíce se pak Psychopat Bejr proslavil svými videi s bezdomovci. Zpočátku ho lidi za podobné příspěvky chválili. Bejr natáčel prakticky každý den zážitky ze života místních bezdomovců a jednomu z nich, na internetu již populárnímu Majsnerovi, dokonce zařídil na čas práci, aby se ho pokusil vrátit do normálního života. Jenže youtuberův pokus se časem vymknul, Majsner se na práci vykašlal a vrátil se zpátky na ulici, ale Bejr s natáčením nepřestal.

Naopak natáčel, jak se Majsner a spol. opíjejí do němoty, v jejich aktivitách je podporoval a vymýšlel cokoliv, aby na videích s bezdomovci nahnal sledovanost. A v tom vlastně i nadále pokračuje. Hejtrů, kteří na něj útočili se slovy, že jen bezdomovce využívá ke své slávě, je stále více. On se však již před lety obhajoval, že Majsner ve videích ve skutečnosti alkohol nepije a chtějí jen dělat show. Každý jim to ale nevěří.

Vrcholem pak bylo, když vzal Psychopat Bejr bezdomovce Majsnera na dovolenou do Abú Dhabí. A společně zde dělali svým chováním ostudu prakticky celé České republice. Bezdomovec byl věčně opilý, řval na lidi a pil na veřejnosti, i když je to v Emirátech zakázané. A Bejr o tom vesele točil videa, aby měl na YouTube sledovanost. Všechno pak mělo vyvrcholit tím, že měl být Majsner v zahraničí zatčen a hrozilo mu zde vězení. Jenže později se ukázalo, že šlo o podvod a Bejrův vtípek na hejtry a média. Majsner ve skutečnosti zatčen nebyl a jeho opilecké eskapády byly údajně fingované. To, že svým rádoby vtípkem a nepochopitelným chováním, dělali Čechům v zahraničí ostudu, ale hoši jen tak nesmažou.

Bitka s youtuberem

Nejvíc internetové slávy si ale Bejr vybral během ostře sledované bitky s dnes již bývalým youtuberem Pstruhem. Autor reakčních videí na Bejra často útočil, ten pak po údajných slovních útocích na svou manželku vyzval Pstruha k zápasu v ringu. Kvůli jeho důvodu mu ze začátku hodně lidí fandilo. Po jeho siláckých řečech a arogantním chování, kdy si myslel, že konkurenta snadno seřeže, byl ovšem za vítěze u diváků nakonec Pstruh. Ten vyhrál i celou bitku, když byl Bejr po několika upomínkách diskvalifikován za dloubání do očí. Ostatně, Bejr musel být usměrňován již před samotným zápasem, kdy se choval opravdu šíleně. Internetová kauza, ze které mohl Psychopat Bejr vylézt jako borec, ho tak definitivně změnila v kontroverzní internetovou hvězdičku, která na sebe musí upozorňovat prakticky kdekoliv.


Přečtěte si také