Youtubeři

2. listopadu 2022 09:37

redakce Prima Lajk

Nenáviděný Logan Paul prozradil, proč s ním drsňák Rock nemluví. Co si ti dva udělali?

Youtuber promluvil o tom, co si udělali s Dwaynem Johnsonem.

Kontroverzní americký youtuber Logan Paul má za svou kariéru na kontě už docela dost průšvihu a přešlapů. Jedním z těch nejhorších je ale bezkonkurečně necitlivé video, které natočil před několika lety v japonském lese sebevrahů Aokigahara, v němž se smíchem sdílel záběry muže, jenž si vzal život.

Místo nadšených reakcí diváků však sklidil drsnou kritiku fanoušků i veřejnosti, a i přes veškeré omluvy se do paměti všech vryl jako nedospělý idiot. Bizarní a neuctivé video dokonce naštvalo i drsňáka Dwayna Johnsona aka The Rocka, který po incidentu přerušil s Paulem veškeré vazby.

„Byl jsem zdrcený, když mi volala managerka s tím, že mám odstranit všechny fotky a videa s Dwaynem. Podle všeho se mnou už nechtěl mít nic společného,“ řekl youtuber s tím, že taková reakce ho neskutečně zasáhla, protože je Rockův velký fanoušek a nikdy ho nechtěl zklamat.

„Byl jsem tak zklamaný sám sebou, že jsem se zapřísáhnul, že se polepším a změním se. Bylo příšerné vědět, že se mnou můj hrdina nechce mít nic společného“ prozradil youtuber a dodal, že všechny omluvy nakonec zabraly. Od Johnsona totiž nějaký čas poté obdržel milou zprávu o jednom z jeho videí na Instagramu, které mu herec pochválil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také