Nenáviděný youtuber MikeJePan dluží stovky tisíc! Na co svádí neschopnost splatit pokuty?

MikeJePan řeší finanční tíseň.

Málokterému youtuberovi se lidé smějou víc než MikeJePanovi. Tenhle frajírek si vybudoval vrtkavou kariéru na střetech s policií, zatímco jeho věhlas už je ale definitivně pryč, špatná reputace a problémy se zákonem mu už nejspíš zůstanou nadosmrti. Teď navíc youtuber podle informací Deníku N sám na sebe podal insolvenční návrh společně s návrhem na povolení odlužení, protože není schopen splácet své dluhy a pokuty policii. Podle dokumentů má pak dlužit přes 400 tisíc korun. A proč nemůže velký dluh splácet? Jeho důvod vás pobaví.

Podle všeho za finanční tísní totiž stojí pandemie a nemožnost si vydělávat peníze. Tvrdí youtuber, kterého se pandemie nemohla jakkoli dotknout – ba naopak mu mohla ještě pomoci. Není to však jediná insolvence, se kterou je youtuber spojen. Na konci prosince se podle informací Refresheru stal jednatelem společnosti CZT Velké Hamry, s. r. o., a ve stejný den na sebe firma podala insolvenční návrh, dluží přitom přes 9 milionů korun. Není to ale jediný Mikův průšvih.

On a jeho spolupracovník Petr Kocourek totiž podle serveru Extra.cz stojí taky za pojišťovnou, která se ukázala být obřím pojištovacím podvodem. V zásadě oba dva aktéři okrádali lidi a brali za to obří peníze. Policie na ně ale přišla a Kocourek čerstvě obdržel tříletý podmíněný trest s pětiletou zkušební dobou. Během této doby nesmí podnikat ani poskytovat žádné právní či zastupitelské služby. Takhle to holt dopadá, když někteří lidé chodí z průšvihu do průšvihu a pak za to nesou následky.

Sdílejte článek
Štítky peníze policie podvod youtuber dluhy MikeJePan insolvence

Přečtěte si také