Opilý Freescoot útočí na hejtry a sprostě rapuje o Fattym! Je to ještě horší než jeho šílený song?!

Co si myslí o slavném streamerovi? A opravdu považuje svou píseň za dobrou?

Mladík Freescoot je momentálně asi nejvíce nenáviděným youtuberem na české scéně. Z jeho šíleného rapového songu 10. 4. 98 se sice stal svým způsobem virální hit, ale jenom proto, že se mu všichni smějí a mají co dělat, aby jeho bizarní “odříkávání básničky“ vůbec doposlouchali. Freescoot se teď navíc rozhodl na kritiku a posměšná videa internetových kolegů reagovat. A vy opět nebudete vědět, zda tohle myslí vážně.

Youtuber se totiž rozhodl natočit svou reakci v opilém stavu a podle toho video také vypadá. Freescoot uznává, že píseň je opravdu strašná, a dokonce i vtipně pochvaluje reakce některých youtuberů. Zároveň se ale chlubí tím, že jeho video patří mezi aktuální špičku v trendech na YouTube a mnoha svým kritikům ve videu sprostě nadává!

Nejvíce se pak navezl do známého provokatéra Fattyho. O tom prohlásil, že je falešný, od svých internetových počátků se dost změnil a dojde také na rýpnutí do jeho rapové kariéry. Freescoot jde pak bohužel tak daleko, že si neodpustí další pokus o rádoby rapování a v Diss Track Songu se snaží Fattyho co nejvíce setřít. Jenže jeho rapperský pokus je tu kvůli opilosti snad ještě směšnější než v případě songu 10. 4. 98 a vy při něm budete pouze valit oči. Freescoot si tak svou reakcí pověst příliš nevylepšil a je internetu čím dál více pro smích.


Přečtěte si také