Poslední slova zesnulého youtubera Maja Semana! Co prozradila přítelkyně o jeho tragické smrti?

Smrt Majo Semana šokovala celou youtuberskou scénu. Co o tragické události prozradila jeho přítelkyně Adéla?

Minulý týden šokovala československou youtuberskou scénu smrt oblíbeného youtubera Majo Semana. Teprve 20letý influencer zemřel v hotelovém pokoji, o jeho smrti na Instagramu informovala jeho maminka. „Majko už nenatočí žádné video, dnes mi policie oznámila, že můj syn zemřel. 22. září by oslavil 21. narozeniny. Nejsou slova, která by vyjádřila bolest a smutek, navždy bude se mnou, ať odpočívá v klidu a jeho duše najde to, co vždycky hledala. Nedokázala jsem ho zachránit, mrzí mě to,“ napsala zdrceně.

Oficiální příčina smrti stále nebyla oznámena, již od začátku se ovšem spekulovalo o předávkování. Majo totiž roky bojoval s drogovou závislostí, v léčebně byl ještě minulý měsíc, kde chtěl svého největšího démona definitivně porazit. Na Instagramu byl poslední dny svého života plný energie a těšil se na natáčení nových videí. K tomu už ale bohužel nedojde.

Na hotelovém pokoji s ním byla také jeho dlouholetá přítelkyně Adéla, jíž se drogové problémy taky nevyhnuly. Ta byla po děsivé události převezena do psychiatrické léčebny, kde zůstává dodnes a podle svých slov z ní v nejbližší době rozhodně nehodlá vycházet. „Museli mě převést na psychiatrii, jinak bych šla za ním. Zůstanu tu, dokud si nebudu jistá, že za ním nepůjdu,“ napsala na Instagramu. Právě na svém profilu se pod svou poslední fotkou více rozepsala o Majově smrti a těžkých chvílích, které aktuálně prožívá. A z jejího popisu opravdu mrazí.

Byl moje životní láska a zemřel mi v náručí. Ještě v jednu ráno mě políbil a zeptal se mě, co chci k snídani,“ prozradila Adéla o jejich poslední konverzaci a youtuberových posledních slovech. Majova přítelkyně je pak stále na dně a jeho smrt si dává za vinu. „Dávala jsem si dlouho za vinu, že kdybych zavolala sanitku dříve, ještě by žil. Jeho maminka mi napsala, že jsem udělala všechno, co se dalo a nesmím se obviňovat,“ psala dále Adéla. Podle serveru Extra.cz pak v komentářích napsala, že se Majo předávkoval léky. Komentování ovšem později znepřístupnila. Naštěstí jí mnoho lidí drží palce, aby nejtěžší období svého života zvládla překonat.


Přečtěte si také