Přítel Týnuš Třešničkové konečně promluvil. 1
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Přítel Týnuš Třešničkové konečně promluvil. 1

Přítel popálené Týnuš Třešničkové přiznal, kdy se youtuberka konečně vrátí do Čech! Bude to dřív, než byste čekali

Publikováno: 03.06.2019
Stav youtuberky se po několikaměsíční léčbě konečně začíná zlepšovat. A její návrat domů je možná na spadnutí.
Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek věnující se hlavně módě, líčení a životnímu stylu.... Přečíst celé

reklama

Tak se zdá, že známá youtuberka Týnuš Třešničková je konečně z nejhoršího venku. Po tragickém popálení v turecké restauraci se youtuberka už prakticky tři čtvrtě roku léči na tamní klinice a dlouho o sobě nedávala vědět. V uplynulých týdnech se ovšem situace rapidně změnila. Týnuš už na Instagramu vesele komunikuje s fanoušky, přidává čím dál více InstaStories a minulý týden po několika náznacích konečně ukázala fotografii celého obličeje. A fanoušci byli prakticky nadšeni z toho, jak skvěle Týnuš po všech hororových prognózách vypadá. Její stav se prostě lepší každým dnem, a proto se nabízí otázka, kdy se youtuberka konečně bude moci vrátit zpátky do Čech. A vypadá to, že její návrat se konečně blíží.

Naznačil to alespoň její partner, podnikatel Viktor Hajíček v rozhovoru pro Super.cz. Podle něj by mohlo k návratu dojít v létě, tedy teoreticky už za pár týdnů. Týnuš by chtěla být zpátky v Čechách minimálně na počátku září, kdy má v Praze koncert její oblíbená zpěvačka Ariana Grande. Do rodné vlasti se ovšem může vrátit i o něco dříve. „Podle mě stihne i léto. Řeší se data, už se ukazuje, komunikuje s fanoušky, tak snad co nejdřív bude zpátky," řekl Hajíček.

„Domů by se měla už brzy vrátit, je to otázka několika týdnů. Letím pracovně do Číny a až se vrátím, tak už by měla být doma,“ dodal její partner ještě pro Blesk.cz. Hajíček také uvedl, že Týnuš je na tom čím dál lépe nejen fyzicky, ale také psychicky. Od Týnuš zkrátka konečně zaznívají čím dál lepší zprávy a zdá se, že brzy se nejen vrátí do Čech, ale mohla by se pustit také do natáčení módních videí.

Týnuš poprvé od nehody ukázala tvář 2

FOTO: Týnuš Třešničková poprvé od nehody ukázala obličej! Jak tragédie popálenou youtuberku změnila?

Týnuš Třešničková ukázala celou tvář 3

FOTO: Zcela nová Týnuš! Popálená youtuberka po 8 měsících konečně ukázala celou tvář. Jak se změnila?

reklama