Veronica Biasiol

28. ledna 2020 15:04

sarka.turcekova@gmail.com

PROMĚNA: 5 českých youtuberek, které se pyšní silikony! Líbí se vám teď víc?

Plastiky jsou na vzestupu a frčí nejen mezi celebritami, ale také mezi youtuberkami. Není jich už zrovna málo, které přiznávají tělesné úpravy. Zejména oblíbené je zvětšování prsou.

Které youtuberky podlehly touze po větších prsou?

Týnuš Třešničková - O téhle youtuberce to už asi každý ví. Ze svých malých prsou měla komplexy, proto si je nechala zvětšit a natočila o tom řadu videí. Svým dekoltem se momentálně příliš nechlubí, nicméně plastika z její strany byla vždy přiznaná. Nikdy ale nepřiznala například napíchané rty nebo další úpravy zevnějšku. Hodně se změnila až tragickou nehodou, která se jí stala v Turecku.

PetraLovely Hair - Další youtuberkou, o které se ví, že má plastiku prsou, je Petra Vančurová. Ta naopak nechtěla na svoje ňadra sklánět jakoukoliv pozornost, možná si dokonce myslela, že se na to nepřijde. Když už ale bylo vidět, je má nějaké větší, přiznala, že si je nechala udělat. Jen nechtěla vzbuzovat vlnu zájmu.

TerryMakeup Tutorials - Tahle youtuberka, již matka jednoho dítěte, se rozhodla pro zvětšení prsou kvůli tomu, že je měla po porodu prý už ošklivé a vytahané po tom, co dítě odkojila. Plastiku jí zaplatil její přítel. Nakonec byla s výsledkem spokojená.

Veronica Biasiol - Mladá youtuberka byla napřed oblíbená paradoxně proto, že je přirozená a „svá“, nebo se o to alespoň snažila. Potom si ale nechala napíchat rty a začala vypadat jako kačer Donald. V jednom videu pak prohlásila, že teď je mladá, chce si užívat, jak vypadá a teď chce ta prsa. Tak si je nechala udělat, těžko ale říct, jaká proměna přijde příště.

Anna Faltová - Poměrně zatím ještě neznámá youtuberka, která má něco málo přes 13 tisíc odběratelů, nutno ale podotknout, že její styl mluvy a vzhledu dost přípomíná typické bjuty youtuberky. Letoš už ale stihla natočit video, kde mluví o svých zvětšených prsou. Je jí 23 let a plastiku podstoupila už ve svých 19ti letech, což se moc nedoporučuje.


Přečtěte si také