Youtubeři

24. července 2019 15:32

redakce Prima Lajk

Provokatér Logan Paul: Utrácím víc, než stíhám vydělat! Blíží se pád kontroverzního youtubera?

Logan Paul naznačil svůj přicházející konec.

Zatímco výplatu řeší tak nějak většina lidské populace, u youtuberů na podobné problémy příliš zvyklí nejsme. Přece jen jsou jejich výdělky, alespoň u těch nejznámějších, tak vysoké, že si mohou dovolit drahá auta, luxusní dovolené, i náročný životní styl (ať už to znamená cokoliv).

Kontroverzní osoba a slavný youtuber v jednom Logan Paul tak tenhle týden všechny šokoval, když v rozhovoru s Fox Business přiznal, že jeho výdaje vůbec poprvé převýšily jeho zisky. Co to znamená? Že youtuber vydělává stále horentní sumy, jeho útrata je ale natolik obří, že začíná prodělávat. Což je pochopitelný varovný signál, že by se mělo něco změnit.

Paul přiznal, že je kvůli této věci mírně nervózní, YouTube jako takový ale zatím opouštět nechce, protože jej tam stále sleduje nejvíc lidí. Pak z nějakého důvodu začal youtuber tvrdit, že je nejrychlejším mužem na planetě, na což všichni na Twitteru začali zmiňovat Usaina Bolta. Paul taky moderátorku opravil, když jej představila jako kontroverzního youtubera – dnes už je prý exkontroverzním youtuberem. Docela vtipné, myslet si, že se tahle vlastnost dá odlepit jako nálepka, která se už nehodí k jeho značce.

Sdílejte článek
Štítky peníze youtuber kontroverze rozhovor Logan Paul útrata

Přečtěte si také