návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Provokatér Logan Paul: Utrácím víc, než stíhám vydělat! Blíží se pád kontroverzního youtubera?

Logan Paul naznačil svůj přicházející konec.
Vydáno: 24.07.2019
Logan Paul prodělává 1
Autor: youtube.com Logan Paul prodělává 1

Zatímco výplatu řeší tak nějak většina lidské populace, u youtuberů na podobné problémy příliš zvyklí nejsme. Přece jen jsou jejich výdělky, alespoň u těch nejznámějších, tak vysoké, že si mohou dovolit drahá auta, luxusní dovolené, i náročný životní styl (ať už to znamená cokoliv).

Kontroverzní osoba a slavný youtuber v jednom Logan Paul tak tenhle týden všechny šokoval, když v rozhovoru s Fox Business přiznal, že jeho výdaje vůbec poprvé převýšily jeho zisky. Co to znamená? Že youtuber vydělává stále horentní sumy, jeho útrata je ale natolik obří, že začíná prodělávat. Což je pochopitelný varovný signál, že by se mělo něco změnit.

 

 

Paul přiznal, že je kvůli této věci mírně nervózní, YouTube jako takový ale zatím opouštět nechce, protože jej tam stále sleduje nejvíc lidí. Pak z nějakého důvodu začal youtuber tvrdit, že je nejrychlejším mužem na planetě, na což všichni na Twitteru začali zmiňovat Usaina Bolta. Paul taky moderátorku opravil, když jej představila jako kontroverzního youtubera – dnes už je prý exkontroverzním youtuberem. Docela vtipné, myslet si, že se tahle vlastnost dá odlepit jako nálepka, která se už nehodí k jeho značce.

Logan Paul chce dokázat, že je Země placatá 2

VIDEO: Nejpitomější youtuber Logan Paul chce světu ukázat, že Země je opravdu placatá! Jakou blbostí to chce dokázat?

Logan Paul

Slavný youtuber Logan Paul opět provokuje: Celý březen ze mě bude gay!

Článek je zařazen v: Logan Paul , kontroverze , youtuber , peníze , útrata , rozhovor

reklama