Pstruh a PeeetaaaTV drsně útočí na Datla! Může snad za jeho finanční krizi utajovaný soud?

Vážně nám řekl youtuber celou pravdu?

Česká youtuberská scéna momentálně žije mimo jiné nedávnou Datlovou zpovědí, v níž přiznává problémy se svou přítelkyní Kačkou a informuje fanoušky o své špatné finanční situaci. Do té se dostal kvůli půjčce někomu ze svých blízkých, nečekanému stěhování a výdajům za techniku. Kvůli těmto problémům proto finančně strádá a poprosil fandy o dobrovolný příspěvek. Jenže právě kvůli této žádosti se stal trnem v oku populárních youtuberů, kteří na Datla v těžkých časech drsně zaútočili.

Jako jeden z prvních se pak samozřejmě vyjádřil slavný provokatér a Datlova nemesis PeeetaaaTV. Podle něho klesl youtuber se svým žebráním o peníze na nové dno. Kvůli smutnému tónu videa prý své fanoušky navíc citově vydírá a nejedná se o úplně férové jednání. Naznačuje navíc, že si za špatnou situaci může sám kvůli špatnému hospodaření. Nechápe, jak se může Datel vydělávající údajně zhruba 100 tisíc korun měsíčně dostat do takových potíží. A už vůbec nechápe, proč místo prosení u fanoušků raději neprodá své ne zrovna levné BMW.

Přisadil si ale i další tvůrce reakčních videí, Pstruh. Ten si dokonce myslí, že se za Datlovou finanční krizí skrývá něco jiného. Naznačuje pak, že internetová hvězdička možná doplácí na nedávný konflikt s youtuberem Ikarem, při němž mu měl Datel údajně zlomit nohu. Opravdu došla celá situace až k soudu, kvůli němuž nyní Datel krutě platí? Uvidíme, jak se celá situace nakonec vyvine. Známí provokatéři ale Datlovi asi jen tak pokoj nedají.


Přečtěte si také