Reality show LIKE HOUSE se kvůli covidu odkládá! Kdy se Kajumiho, Datla a dalších dočkáme?

Očekávaná reality show LIKE HOUSE, jakou jste na českých obrazovkách ještě neviděli, se bohužel kvůli nemoci covid-19 nakonec opozdí.

Už za pár dní se měla na obrazovkách televize Prima rozjet nová reality show LIKE HOUSE, v níž se partička mladých influencerů nastěhuje na tři měsíce do vily, kde bude zažívat veselé i méně veselé chvilky, plnit challenge a bojovat o přízeň diváků a výhru půl milionu korun. Jenže dnes přišla ze zákulisí pořadu smutná zpráva. Show, o níž se na sociálních sítích ve velkém diskutuje ještě před startem, se totiž bohužel opozdí.

Během příprav na natáčení byli všichni influenceři a samozřejmě i štáb pravidelně testováni na covid-19. Bohužel ve středu v pozdních hodinách jednomu ze soutěžících vyšel pozitivní test. Někteří z účastníků tak nyní musí nastoupit do čtrnáctidenní karantény. Produkce pořadu je ve spojení s hygieniky a celou situaci aktivně řeší. Zdraví všech účastníků i štábu totiž samozřejmě zůstává absolutní prioritou. Natáčení i vysílání reality show LIKE HOUSE se proto posouvá o čtrnáct dnů. Prvního dílu se tak diváci dočkají v pondělí 19. dubna v 17:15 na hlavním kanále Primy. A my jsme si jistí, že trochu delší čekání bude rozhodně stát za to!


Přečtěte si také