Jake Paul opět rozzuřil slavné zápasníky 1
Autor: instagram.com/jakepaul/ Jake Paul opět rozzuřil slavné zápasníky 1

Šampion UFC zuří vzteky! Dozvěděl se, že si youtubeři Jake Paul a KSI vydělávají o miliony víc!

rd. Publikováno: 25.01.2023
Legenda UFC Francis Ngannou kritizuje zápasnický svět za to, že si nevydělává tolik jako youtubeři.

reklama

Většina západního světa žije v kapitalismu, což je doposud jediný systém, který jakž takž funguje. Není ideální, ale funguje. Bohužel se s tím ale pojí někdy i nepříjemná pravda, že si lidé vydělají jenom tolik peněz, na kolik si jejich práce váží ostatní, a nikoli tolik, kolik by bylo podle logických ukazatelů fér. Příkladem budiž legendární zápasník UFC Francis Ngannou.

 

 

Zatímco se bývalý mistr světa v těžké váze chystá na potenciální boxerský duel s Tysonem Furym, řeší nyní kontroverzní odhalení, že si jako profesionální sportovec za svoji kariéru vydělal o miliony dolarů méně než poloamatérští youtubeři Jake Paul a KSI. Ngannou si totiž údajně přišel doposud jenom na nějaké 3,7 miliony, zatímco Paul jich už zápasením vydělal 24. Podle žebříčku serveru Midnite je tak Jake Paul zároveň vůbec nejvýdělečnějším „boxerem“ současnosti.

Což takové profesionály, jako je Ngannou, pochopitelně vytáčí a frustruje. Oni totiž své kariéře obětovali celý život, tvrdě na sobě dřeli a makali, aby něco dokázali, kdežto Paul natáčel nejprve hloupá videa na YouTube, pak provokoval, koho mohl, a nakonec si za peníze vydělané na YouTube začal platit slabší ale slavnější soupeře, aby přitáhl diváky k obrazovkám a vydoloval z každého zápasu co nejvíc. To chce samozřejmě taky talent – nikdo nemůže popřít, že je mladší z Paulů podobně jako jeho bratr velmi úspěšný – stejně tak ale nikdo asi nebude tvrdit, že je to fér.

Logan Paul je terčem kritiky kvůli stavu vlastního prasátka 1

VIDEO: Logan Paul si koupil živé prase. Záchranáři ho našli polomrtvé na poli

reklama