Logan Paul je terčem kritiky kvůli stavu vlastního prasátka 1
Autor: instagram.com/loganpaul/ Logan Paul je terčem kritiky kvůli stavu vlastního prasátka 1

VIDEO: Logan Paul si koupil živé prase. Záchranáři ho našli polomrtvé na poli

rd. Publikováno: 16.01.2023
Logan Paul má na triku další ostudu.

reklama

Logan Paul je velmi známý youtuber, začínající wrestler a obecně zkrátka celebrita. Schválně se však vyhýbáme slovu populární, protože jestli kvůli četným kauzám a kontroverzím starší z bratrů Paulových něčím není, tak rozhodně není miláčkem internetu. A následující informace mu v té reputaci nijak nepřilepší.

Paul si totiž před třemi lety koupil prasnici jménem Pearl, kterou tehdy využil k natočení mnoha a mnoha videí. Jenže pak se prasátko postupně přestalo objevovat ve videích, což vedlo mnohé fandy ke kladení si otázky, co se s Pearl vlastně stalo. Inu, odpověď na to přišla nyní.

@thegentlebarn Pearl was found alone in a field next to another pig who had passed away. She came to us with tattered ears and a potentially life-threatening infection in her uterus that has since been healed. She's clearly been through so much trauma that we can't begin to imagine, but she's now safe with us at The Gentle Barn.  From what we've been told, it's believed she was purchased originally from a breeder by an influencer. People often buy "mini pigs" or “teacup pigs” for clout online, believing they will stay small. When they inevitably grow very large and have many unexpected needs, they're sadly discarded. While we don't know everything she's been through in her past, we know her life is now filled with friends, nutritious foods, the highest quality care, and so much love. #pigrescue #animalrescuestory #abandonedanimals #pigsoftiktok #farmanimalrescue #thegentlebarn Where is My Mind? - Piano Version - The Blue Notes

 

Záchranáři totiž Pearl našli v zuboženém stavu na poli vedle dalšího mrtvého prasete. Jak se tam dostala? Proč byla v takovém bídném stavu? A co na to Paul? To jsou všechno dobré otázky. Paul se totiž dostal okamžitě terčem kritiky za to, že se o své zvíře lépe nestaral. Na což později youtuber reagoval tím, že Pearl odvezl na farmu, kde si myslel, že o ni bude dobře postaráno. V jakém stavu byla nalezena, je tak šokem i pro něj, a z celé záležitosti je velmi rozrušený.

Jak nicméně uvádí záchranná stanice, Paul je částečně na vině už jen tím, že si kdysi prasnici koupil v domnění, že zůstane malá, a když vyrostla, jeho zájem o ni opadl. Něco takového se prý děje velmi často, a pro ona zvířata to později znamená často dost ošklivý a smutný osud. Snad si tedy z téhle kauzy vezmou mnozí příklad a nebudou jako Logan Paul.

Princ Harry popsal v knize svůj penis 1

Princ Harry šokoval v knize 15 zmínkami o svém penisu! Co o své chloubě napsal?

reklama