Youtubeři

13. května 2019 10:26

redakce Prima Lajk

Slavný youtuber přišel o milion fanoušků. Čím lidem tolik zvedá žaludek?

Fanoušci jsou pro youtubery opravdu důležití, jen díky nim mohou žít svůj sen a vydělávat. Dokud je ovšem brutálně nezklamou tak jako James Charles.

Americký youtuber přišel o víc než 2,6 milionu fanoušků. Jeho bývalá kamarádka na něj totiž prozradila, že svojí slávu, moc a peníze využíval k tomu, aby si zahrával s lidskými emocemi. Devatenáctiletý youtuber James Charles se na svém kanále věnuje hlavně makeupu a kráse. Jeho chování, které však zveřejnila youtuberka Tati Westbrook, pohnuly jeho fanouškům žaludkem. A to tak moc, že mu ubyly během 24 hodin miliony odběrů.

Šlo o incident, který se odehrál na narozeninové oslavě Tati, která tam Jamese pozvala. James měl zmanipulovat heterosexuálního kluka k tomu, aby si myslel, že je – opět – gay. Ten si o sobě zřejmě opravdu myslel, že je na kluky, ale nakonec zjistil, že ho přitahují ženy. Tati tak obvinila Jamese z toho, že zneužívá svojí slávy k tomu, aby manipuloval sexualitou svých fanoušků. „Snažíš se je manipulovat dokonce i tehdy, když jsou hetero, ke svému potěšení… A pak hraješ oběť. A to není v pořádku,“ řekla Tati.

Když zveřejnila tohle jeho kontroverzní chování, jeho odběry klesly urychleně z 16,5 milionů odběratelů na 13,9 milionu. „Často jsem se v minulosti choval impulzivně a hrál jsem roli oběti, ale to už dnes nedělám. To je všechno, co k tomu můžu říct, omlouvám se,“ vyjádřil se k tomu James.

Sdílejte článek

Přečtěte si také