YouTube News: Konec PewDiePie?! Slavný youtuber už brzy nebude mít nejodebíranější kanál. Kdo ho nahradí?

Nejslavnější youtuber světa PewDiePie se sice brání, i tak ovšem brzy přijde o své dlouholeté prvenství.

Král je mrtev, ať žije král? Asi tak by se dala shrnout bitva mezi youtuberem PewDiePiem a indickou hudební a filmovou společností T-Series. Právě mezi těmito giganty probíhá poslední měsíce internetový souboj o nejodebíranější kanál na YouTube. Tento titul držel slavný youtuber několik let, nakonec ho ale brzy překoná právě společnost produkující typické bollywoodské písně. Tedy takhle, T-Series už švédskou megastar před více než týdnem překonala, vedl o desítky tisíc odběratelů a zdálo se, že je dobojováno. Ostatně právě okolo poražení PewDiePie se točí nejnovější díl našich YouTube News!

Jenže youtuberský král nás malinko vypekl, když se před pár dny nečekaně vzchopil. Natočil píseň Congratulations, v níž T-Series se svým typickým humorem gratuluje k vítězství. Ze songu se ovšem stal virální megahit, jenž ho opět vyšvihl zpátky do čela. I přes jeho výrazný náskok ovšem všichni odborníci počítají s tím, že youtuberovo vedení je opravdu jen dočasné a T-Series ho brzy, a tentokrát nejspíše definitivně, porazí.

Na jejich popularitou v Indii a marketingovou sílu je totiž krátký i samotný PewDiePie. Kromě detailů o tomto ostře sledovaném souboji se pak v YouTube News dozvíte informaci o skandálu Ondry Vlčka a slovenském fenoménu, Mačce Jackie.

Na celý rozhovor se můžete podívat v našem ARCHIVU!

Podívejte se také na nejodvážnější fotky českých youtuberek:


Přečtěte si také