Kdo platí Týnuš Třešničkové pobyt v nemocnici? 1
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Kdo platí Týnuš Třešničkové pobyt v nemocnici? 1

Šok v kauze popálené Týnuš Třešničkové! Kdo jí platí pobyt v nemocnici? Její bohatý přítel to překvapivě není

Publikováno: 04.10.2018
Známá youtuberka je už téměř týden v istanbulské nemocnici. Kdo musel kvůli tomu pořádně solit?
Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek věnující se hlavně módě, líčení a životnímu stylu.... Přečíst celé

reklama

Už je to týden, co se známá youtuberka Týnuš Třešničková stala obětí nepodařené ohnivé show v luxusní turecké restauraci a od té doby leží v istanbulské nemocnici. Došlo u ní popálení 35 % těla, vážně byl zasažen obličej, krk, horní část těla a ruce. Jedná se o popáleniny druhého stupně s hlubokým zásahem do struktury kůže a kvůli hrozbě infekce se zatím převoz do Čech rozhodně neplánuje.

Pobyt v tamní nemocnici, kde navíc dostává tu nejlepší péči, ale prý rozhodně není nejlevnější. Nabízí se proto otázka, kdo za Týnuš, která na podobné věci asi teď nemá ani pomyšlení, platí tamní účet. Pokud si ovšem myslíte, že je to její přítel, pražský podnikatel Viktor Hajíček, jenž prý rozhodně nemá prázdné bankovní konto, budete překvapeni. Hajíček k tomuto kroku nakonec ani přistoupit nemusel. Za oba totiž nemocniční výdaje platí někdo zcela jiný, a to samotný majitel “ohnivé“ restaurace, známý kuchař Nusret Gökçe alias Salt Bae.

„Pobyt v nemocnici oběma českým občanům hradí majitel restaurace a pojišťovna. Dojednali to právníci,“ potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová. Salt tak nejspíš jasně ví, na čí straně je vina a snaží se Týnuš a jejímu příteli za hororový zážitek nejspíš takto i částečně omluvit. Nebo si už zkrátka jen kryje záda před možným trestem a případnou právní bitvou. Ať je to jak chce, popálená Týnuš je zkrátka v dobrých rukou. A díky Nusretovi v nich může být ještě tak dlouho, jak bude potřeba.

Nehoda na dovolené Týnuš Třešničkové 9

VIDEO 18+: Nové záběry na zapálenou Týnuš Třešničkovou! Všichni přihlíželi, zatímco youtuberka hořela

Hejtři nadávají Týnuš Třešničkové 8

GALERIE: Ubozí hejtři nadávají popálené Týnuš Třešničkové. Prý měla shořet celá!

reklama